Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Mit rontok el hogyha egy-két...

Mit rontok el hogyha egy-két nap után egyszerűen alábbhagy az új emberekkel való beszélgetésünk?

Figyelt kérdés

Úgy értem pár napja jöttem fel GYK-ra ismét, és egyszerűen beszélünk dolgokról majd írok és egyszerűen nem ír, vagy csak pár szót. Persze lehet hogy unalmas vagyok, de miért csak akkor megy a beszélgetés ha én tekerek érte, a másik fél meg nem?


Vagy ti hogy tudtok ezen túllendülni, milyen tippeket tudnátok adni? :/

Köszönöm! :3

F


2020. júl. 22. 01:39
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Annyival kiegészíteném hogy régebben tök jól ment az ismerkedés, de most egyszerűen nem megy, három évig teljesen elzártam magam mindenféle szociális dologtól, csak a nagyon szűk baráti-családi körrel beszéltem :/
2020. júl. 22. 01:40
 2/19 anonim válasza:

Én lány vagyok, de nálam is ugyanez.

Lehet nekem is rosszul megy az ismerkedés, barátkozás.. de szerintem csak idegen embernek nehéz mit mondani. Bizalmas dolgokat nem osztasz meg, nem tudod, mit kellene kérdezz stb. Nehéz dolog ez :(

Én már csak kezdem feladni

2020. júl. 22. 03:20
 3/19 anonim válasza:
De miért itt akartok beszélgetni? Ez az oldal végül is nem arról szól.
2020. júl. 22. 05:37
 4/19 anonim válasza:
Ha egy srác a :3-t képes leírni, akkor meg is van a probléma forrása.
2020. júl. 22. 06:00
 5/19 anonim válasza:

Ha valakinek nem tetszel és nem érdekled, akkor nem akar beszélgetni, ha ennek az ellentettje van, akkor fog írogatni.

Egyébként érdemes minden levélbe beletenni 1-2 kérdést, hogy fent lehessen könnyen tartani a beszélgetést.

2020. júl. 22. 06:31
 6/19 anonim válasza:

Szerintem két dolog van (vagy lehet) ebben:


1. ami benned rejlik tényleg: nem válik érdekessé, kiürül és ellaposodik a beszélgetés, nincs miért folytatni. Annyira még nem vagytok jóban, hogy "dolgozni" akarjon rajta bárki, megbeszélitek, ami miatt egymásra írtatok, és ennyi.


2. ami a másikban rejlik: nem azért van itt, hogy ismerkedjen, ő egy konkrét témát akar megbeszélni, nem barátkozni. Van egymillió más dolga, nem itt lóg, és nem itt írogat. Megtudta/kérdzte/beszélte, amit akart, és részéről ennyi volt.


Én is ez utóbbiba tartozom; ha van olyan téma, akkor megbeszéljük, de kész. Nem keresek itt életre szóló barátságot, nem ösztönzöm, hogy csak úgy bárki írogasson nekem.

2020. júl. 22. 06:47
 7/19 anonim válasza:
Próbálkozz a valóságban. Mit hittél? Hogy örökre ott fognak a kedvedért ülni a gép előtt?
2020. júl. 22. 07:13
 8/19 anonim válasza:

Hát ez megesik.

Én azt vettem észre, hogy tinderen volt ez a helyzet ahol a lányoknak bőven van beszélgető partnere ezért egyáltalán nem erőlködnek. Ha te írsz válaszolnak de ők nem fognak ennél nagyobb lépést tenni feléd ha nem vagy valamiben különlegesebb az átlagnál.

Itt gyakorin több lánnyal is jól elbeszélgettem és értük nem kellet teperni.

Írtak én is írtam ment minden rendesen. A barátnőmet is itt találtam meg és ott bizony kellet ötletelni mivel tartsam fent a hangulatot.

Kérdez tőle pár dolgot mi a hobbija a lényeg, hogy beszélgessetek. Ha néha ő is kérdez akkor minden oké. Pontos kérdéseket így nem fogok meg nem is tudok írni mert nem látom át, de ha már beszélgetsz valakivel akkor muszáj gondolkodnod mit írj. Milyen téma az amit ha felhozol akkor tudod, hogy érdekli és beszédesebb benne.

2020. júl. 22. 08:17
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek aki válaszolt, megy ....eh, ment VOLNA zöld de valamiért nem engedi a most reggeli válaszoknál sem.


Igen, jókat mondtok tényleg nem erre van az oldal (ezt az kategóriát kivéve).

És 7es, nyilván nem várom el hogy 10 percen belül írjon vissza :D

2020. júl. 22. 08:41
 10/19 anonim válasza:
Ismerkedés kategóriában nincs zöld kéz mert ismerkedésre van nem kérdésekre válaszolni. :D
2020. júl. 22. 08:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!