Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogy tudom magamat elfogadni?

Hogy tudom magamat elfogadni?

Figyelt kérdés
Bizonytalan vagyok a szexuális orientációmat illetően. A környezetben senkivel se tudok erről beszélni. Egyrészt elítélik és félek tőlük. A barátkozás nem igazán megy nekem. Csak addig maradtak meg a baráti kapcsolataim, amíg egy gimibe jártam velük. Szóval, azért írom ki ide mert szeretnék beszélgetni hasonló emberekkel, barátkozni. Ti hogy fogadtátok el magatokat? 19/F

2020. jún. 10. 13:20
 1/2 anonim válasza:

Velem beszélhetsz róla, ha gondolod. :)

Én is így voltam sokáig.

22/L

2020. jún. 10. 14:05
 2/2 anonim válasza:

Szerintem azzal van a gond, hogy ennyire ráfókuszálsz az orientációdra. Mi lenne, ha nem ekörül forognának a gondolataid? Engedd el magadat és szimplán csak élj. Beszélgess, találkozz emberekkel és minden menni fog magától. Egyértelmű, hogy tágítanod kell az ismerősi körödet. Olyan embereket kell beengedni az életedbe, akik sokkal nyitottabbak és elfogadóbbak. Az lenne a frankó, ha nem is lenne téma, igazán.


Én hálát adok a sorsnak, hogy sikerült helyet váltanom (8 év után)*, így magam mögött tudhattam azokat a kollégákat, akik szélsőségesen gondolkoztak és ennek erősen hangot is adtak mindég. -.-

Azért tudok veled együtt érezni, mert én sem éreztem jól magamat. Engem azzal szívattak mindég is, hogy politikailag/világnézetileg nagyon kilógtam a sorból. (Szociálisan érzékeny és nyitottabb-elfogadóbb vagyok, empátiával közeledek embertársaimhoz. stb Röviden: ENFP :D)

És a legborzasztóbb az egészben az, hogy tudtam zrikáltak, nem bírtam ellenállni és kiálltam magamért, beszálltam a "csatába" (Vitákba)


tl;dr: Fel a fejjel és merjél közeledni, ismerkedni. Nehéz lesz, de remélem sikerül! Jó alapozás az online ismerkedés, de az igazi világ az odakint van! :)


*Pedig ugyanaz a két épület centire, ugyanaz a munka, csak két külön megyében, egyik épület a másik backupja. Feladatok, szabályok is dettó ua. Ennyit számít az emberek hozzáállása, csapatszelleme stb. Teljesen más hangulatot ad az egésznek.

2020. jún. 10. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!