Lehet, hogy ez vetélés?

Figyelt kérdés

Három nappal a nem várt előtt elkezdtem pecsételgetni, amit sose szoktam, ahogy előbb se jön meg soha, mindig napra pontos. Másnapra iszonyat erős lett, fél óránként kell tampont cserélnem, és nagyon görcsöl a hasam is, ennyire nem szokott.

Hogy "néz ki" egy vetélés? Általában hogyan szokott zajlani? Félek, hogy ez az, mert előtte már egy kis hangocska azt súgta hogy most összejött a bébi, ami eddig szintén nem volt soha.

Leírnák azok, akiknek már volt vetélésük, hogy hogyan zajlott le? Köszönöm


2014. dec. 3. 08:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Görcsök,eros verzes az altalanos jelek. A megszokottol erosebb több vér. Esetleg darabosabb verzes mert ugye a terhesseg miatt vastagabb a nyalkahartya,ami valik le. De van aki eszre sem veszi hogy elvetel. Ez egyenfuggo.
2014. dec. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, szentül meg voltam győződve, hogy bébis lesz a hónap, aztán úgy megjött, mint a huzat. Én is óránként cseréltem, holott máskor első napon is elég 3-4 óránként. Görcsölősebb, rögösebb volt. 2 barátnőm is mondta, hogy biztos a telihold miatt önt el ennyire. Nekik nem meséltem a megérzéseimről, és akármennyire hiszek az ilyen holdas befolyásolós dolgokban, még mindig amondó vagyok, hogy akkor elment... De az van, hogy a korai vetélés nem véletlen, és nem feltétlen rossz dolog. Lehet, hogy még nem volt itt az ideje egy babának, akármennyire szeretné a "szülő". Lehet nem készült fel a szervezeted, vagy beteg lett volna, nem lett volna elég erős, stb. Inkább egy ilyen bizonytalan "talán volt baba, de mégse", mint mikor már nagy pocakkal van nagy baj. Na de új hónap, új lehetőség! Nekünk utána 2 hónappal sikeresen összejött. :)
2014. dec. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
csinálj tesztet,HCG van ha terhesség volt.
2014. dec. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!