Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Igaz hogy vetélés után könnyeb...

Igaz hogy vetélés után könnyebben teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés
Olvastam már azt hogy igen mert a szervezet emlékszik még a terhességre meg hogy nyitott a méhszáj, de viszont azt is hogy semmivel sem könnyebb mint vetélés előtt!

2014. aug. 18. 08:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem két vetélésem volt, orvosi tanácsra kivártuk a 3 mensit, utána kezdtük a próbálkozást, mindkétszer elsőre sikerült!
2014. aug. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Első vetélés után mi is kivártuk a 3 menzeszt, bár volt az egyik orvos csak egyet javasolt. A normál ciklus után elsőre sikerült teherbe esnem, de sajnos annak is vetélés lett a vége, két hete volt tisztításom.
2014. aug. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az én orvosom azt mondja, a test emlékszik a terhességre, ezért igen. Én nem tudom, higgyek-e neki, túl furának hangzik, de őt hitelesnek tartom különben...
2014. aug. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
No, én vagyok az ellenpélda. Mi vetélés után kivártuk a 3 hónapot (mert missed ab volt, műtéti befejezés kellett). és majdnem egy teljes évet próbálkoztunk mire újra sikerült teherbe esnem (az első terhesség a 2. próbálkozós hónapban összejött)
2014. aug. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem a vetélés után egyszer jött meg, másodszorra már nem, teljesen problémamentes terhességem volt.
2014. aug. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem a 10 hetes után 7 évet kellett várnom. 26 hetesen halt meg bennem. Ez volt az 1. próbás hónap. Majd beszámolok...

Amúgy ez sztem kamu, csak nyugtatják a lelkedet.

2014. aug. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.

27. cn-on halvány +. NE GRATULÁLJATOK, KÉRLEK!!!

Azért írtam, mert tényleg van benne vmi. Május 1-én volt a műtétem, 24 hetes babával.

2014. aug. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is ellenpélda vagyok. Februárban műtöttek, a doki 1 mensit javasolt, áprilistól próbálkoztunk újra, azóta se vagyok terhes. Az előző terhességem elsőre jött össze. Ismerek még két lányt, ugyanakkor műtötték őket, mint engem, egyikük se terhes még. Szerintem ez csak duma, vigasztalni próbálnak vele.
2014. aug. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is ellenpélda vagyok.Szintén februárban volt missed ab műtétem nekem 3 mensit kellett várnom orvosom szerint,és ki is vártuk.Azóta még mindig semmi :( de van pár olyan ismerősöm akinek szintén akkor volt missed ab és még ők sem terhesek...
2014. aug. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!