Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mi jelent ez a szövettan,...

Mi jelent ez a szövettan, mire lehet visszavezetni a magzati elhalást a leírás alapján?

Figyelt kérdés

A méhkaparékból kissé hydrophisált chorionboholy átmetszeteket, valamint deciduarészleteket figyelhetünk meg, melyben vegyes lobsejtes beszűrődés mutatkozik.


Kérem olyan írjon, aki jártas a témában vagy hasonló leletet kapott. Köszi!


tegnap 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a szövettan teljesen általános missed ab-ot követően. Semmi kóros nincs benne, de sajnos az elhalás okára se lehet következtetni. Ilyen fiatal terhességnél nagyon sok oka lehet, de erre senki nem fog tudni neked vàlaszolni. Azt szokták mondani, hogy nagy valószínűséggel nem volt egészséges az embrió.
tegnap 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Vegyes lobsejtes beszűrődésre gastritisról találtam pár írást. Lehet az, hogy teljesen egészséges embrióm volt, de elkaptam egy gyomorhurotot és emiatt elhalt?


Lobsejtekről gyulladást találtam. Igazából ez a félelmem, hogy teljesen egészséges volt és elkaptam fertőzést, gyulladást és amiatt halt meg. :(

tegnap 14:21
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyomorhuruttól egészen biztosan nem történt ilyen
tegnap 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó ultrahang előtti este és reggel hasmenésem volt - ami az addigi (terhességi) székrekedés után furcsa is volt - aztán égett a hasam és megkeményedett. Majd ultrahangon megállapították, hogy megállt a fejlődésben és nincs szívverés.
tegnap 15:40
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl alapból hasmenésem volt szinte végig a terhességem alatt, sőt egyszer az elején elkaptam egy csúnya gyomorrontást is. Én nem hiszem, hogy a hasmenés miatt ment el a baba, inkább maximum már gond volt és arra reagált a szervezeted hasmenéssel. De szerintem felesleges a miérteket keresni, csak nézz előre és gondolj arra, hogy a következő terhességed már sikeres lesz :)
tegnap 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!