Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után nektek mikor...

Missed ab után nektek mikor jött meg a mensitek? Van ötletetek mitől következett be nálatok a vetélés ? Mennyi időre rá próbálkoztatok újra ?

Figyelt kérdés

Sziasztok , egy 24 éves nő vagyok , első terhességem vesztettem el szeptember 11-én . Németországban élek , a doki nem tudja megmondani mitől következett be . Egész normális volt minden , amíg el nem kezdtem görcsölni , enyhén vérezni ami egyre csak fokozódott . Fájdalmaim voltak, majd egyre jobban véreztem , doktori beavatkozásra is szükség volt .

Próbálkozni szeretnénk , de nagyon félek hogy újra bekövetkezik , femibiont kezdtem el szedni , azonban ez a hét lesz a hetedik amióta nem jelentkezik a mensim , ami sokak szerint normális mert esetleges a késes . Meséljetek , jártatok-e az “ én cipőmben “ , mit tanácsoltok?



tegnapelőtt 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom, ami veled történt, ez egy nagyon nehéz időszak egy nő életében. Sajnos sokszor nem tudni, mi az oka a veszteségnek. Beteg baba, genetikai vagy fejlődési rendellenesség, stb. Nekem is volt ilyen, tudom, hogy fájdalmas lelkileg.

6-8 hét után szokásos az új mensi.

Tanácsom, hogy előre nézz: bízzál abban, hogy legközelebb sikerül. 2 vagy 3 vetélés után indokolt a kivizsgálás. Tudjál róla, hogy a legtöbb nőnek van ilyen élménye, még ha kevesen is beszélünk róla. Talán könnyebb, ha tudod, hogy nem vagy egyedül a bajban, sokkal gyakoribb, mint gondolnád.

Menyemnek például lupus és inzulin rezisztencia lett a diagnózis két vetélés után, a harmadik baba viszont egészségesen született meg.

tegnapelőtt 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnálom a veszteséged. 🥺

Nekem kb. 37 napra jött meg és beavatkozás után 2 hétig barnázgattam.

Nagyon kétségbe voltam esve.. rettenetes érzés és ez végigkísért a következő pozitív tesztig, ami a 3. próbálkozós ciklusban jött össze.

Talán mert idősebb vagyok vagy simán csak a lelkem megnyugtatásáért a doki ajánlotta, hogy nézzessek trombofília szűrést, amin kiderült, hogy van trombózishajlamom.

Nagy valószínűséggel ez okozhatta a magzati elhalást... de lehet akár a stressz is (ami sajnos elég jellemző rám).

Én nem várnám meg, hogy még egyszer "tudattalanul" ilyen veszteség érjen.. megtennék mindent amit lehet, hogy ha valami baj van, azt megoldjuk.

Éld meg az érzelmeidet..

És aztán fel a fejjel! Sok sikert kívánok nektek!

tegnapelőtt 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

6-8 hét után mondták nekem is, hogy akkorra várjam az elsőt.

nekem 28napra jött meg.

Okot sosem fogjuk megtudni.

Az első mensi után bele is vágtunk, a 2.mensim már nem jött meg.

tegnap 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3 kommentelő , hány hónapos vagy ha szabad tudnom ? És hogy probléma mentes terhesség -e ?
tegnap 09:14
 5/5 anonim ***** válasza:

3 éves azóta a lányom :)

Probléma mentes volt a terhesség


3#

tegnap 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!