Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ha 5 hetes terhesen volt egy...

Ha 5 hetes terhesen volt egy missed ab-om 3 hete és a vetélés csak volt indult be.Akkor a vetélés olyan lesz,mint egy 5 hetes vagy,mint egy 8 hetes vetélés?

Figyelt kérdés

júl. 1. 09:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért, milyen egy 5 és milyen egy 8hetes vetélés? Mindkettő változó, nem a kortól függ. De amúgy 5 hetes, hisz a jelenlegi "terhesség" 5 hetesnek felel meg.
júl. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért van különbség egy 5 hetes és egy 8 hetes vetélés között.
júl. 1. 10:13
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Mi? Mert ha meg tudod válaszolni, akkor a saját kérdésedre is tudod a választ.

#1

júl. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Nekem 11 hetes vetélésem volt, picit véreztem, ügyelet, pár nap múlva műtét. Nem hiszem, hogy 5 vagy 8 hetesen sokkal másabb lett volna.
júl. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Olyan lesz, mint egy 5 hetes,mert azóta nem fejlődött tovább az embrió és az őt támogató plusz szövetek, amik távoznak.
júl. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem fejlődött tovább, akkor nyilván 5 hetesnek felel meg. Amúgy van különbség...én egy 8 hetes méretű embriót vetèltem el, szemmel látható volt, másfél centi. És k.va fájdalmas görcsök kíséretében távozott... Egy 5 hetes viszont lehet olyan, mint egy erősebb mentstruàció.
júl. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4# a kérdezőnek nem lesz műtét ezek szerint. Nekem sem volt.
júl. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó!csak akkor lesz mütét,ha nem ürülök ki teljesen,mert nőgyógyászhoz utána elmegyek.
júl. 1. 15:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!