Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után menzesz nem...

Missed ab után menzesz nem jön? Műszeres befejezés.

Figyelt kérdés
Missed ab után a ciklusom 43.napján tartok. Még mindig nem jött meg de faj a hasam folyamatosan, mintha mindjárt megjönne. Egy hete voltam a kontrollon ahol a bal petefészkemben egy cisztát találtak. Ez lehet az oka, hogy nem jön meg? A melleim most lettek nagyon minimálisan érzékenyek. Nem tudom mi tévő legyek. Volt már valaki így. ? Lehet sosem fog megjönni vagy mi van? Köszönöm. 6 hetes kornak felelt meg az embrió.
jún. 18. 17:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, meg fog jönni. Nekem sajnos kétszer is volt műszeres befejezésem és nekem is sokára jött meg, normális hogy még mindig nem jött meg. És igen, akár a ciszta is bekavarhat, de attól függetlenül is normális ha csak sokára jön meg.

Jobbulást!

jún. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!