Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után 3 nappal...

Missed ab után 3 nappal görcsölés normális?

Figyelt kérdés

Missed ab műtét után vagyok harmadik napon, és mára eléggé elkezdett görcsölni a hasam. Nem kibírhatatlan, de közepes menzesz görcsszerű fájdalom. Az előző 2 napon fizikailag teljesen jól voltam, enyhe húzó érzés volt a méhemnél, de más fájdalmam nem volt. A vérzésem is nagyon gyenge.

Ez ilyenkor normális, hogy több nap után kezdek el görcsölni? Lehet hogy megerőltettem magam, az a baj? Igyekeztem pihenni, de van egy 2 évesem itthon, nem mindig sikerült.


jún. 16. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a doki, hogy kis görcsölés belefér, de ha már "kérdőjelbe hajlok" tőle, akkor menjek vissza. Régebben kérdeztél, remélem minden rendben van veled.
jún. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) Egyelőre úgy tűnik minden rendben, elmúlt a görcs, majdnem teljesen a vérzés is. Jövő héten megyek vissza kontrollra, remélem minden rendben lesz ott is.
jún. 23. 18:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!