Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap megyünk kerti partira...

Holnap megyünk kerti partira rokonokhoz, ugye nem gond, hogy vannak macskáik?

Figyelt kérdés

Lehet buta kérdés, meg aggódós, de még nem voltam náluk mióta babás vagyok.Szüleimnek kutyusa van, azzal szinte minden nap találkozom, meg kiskoromban állatok között nőttünk föl, volt macska is, kutya is, szóval szerintem átestem ezen a toxoizén...

Meg tisztán tartják úgy tudom őket, és nyilván nem fogom simogatni egyiket sem.

25hetes kismami


2010. júl. 9. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:
ha nem simogatod és a kakis tálcájukhoz nyúlsz nem lesz bajod.
2010. júl. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nekik vannak macskáik, te elmész hozzájuk, neked nem lesz semmi bajod, sőt a babádnak sem! Gondolom, nem te akarod takarítani a macskaalmot, nem fogod simogatni, dögönyözni a macskákat. A toxoplazmát okozó dögök a macska székletéből kerülhetnek az ember szervezetébe...
2010. júl. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz!
2010. júl. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is voltam pár hete kerti grillezésen egy barátnőmnél ahol van egy kinti-benti cica, akit azelőtt sokat dögönyöztem. Most nem mentem hozzá közel és nem nyúltam hozzá csak messziről integettem neki :)

37 hetes kismama

2010. júl. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha nem te cseréled a macskaalmot, nem lesz semmi bajod. egyébként a kerti partin ügyelj arra, hogy nyers húst se fogdozz, ha utána nem mosol kezet, és hát alaposan meg kell mosni a gyümölcsöt, zöldséget. nem a macska a legnagyobb veszély. nem estél még át ezen a betegségen? mert ha igen, védett vagy...
2010. júl. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

nem tudom, hogy átestem-e, de ha visszagondolok gyerek korunkba miket csináltunk, akkor valószínű igen...:)

köszi a válaszokat, oda fogok figyelni mindenre:)

2010. júl. 9. 13:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez aranyos! "nyers húst ne fogdoss"... és aki nap, mint nap főz??? Normális higiénés szokások mellett a nyers hústól se lesz semmi bajod! Ha nem ugyanazon a vágódeszkán, nemegymás után vágod a húst és a zöldséget, a hús fogdosása után kezet mosol, nem kóstolgatod a nyers húst, nem kaphatsz tőle semmi betegséget.
2010. júl. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
azt irtam, nyers hust se fogdozzon, ha nem mos utána kezet, nem értem, mi rosszat irtam. nekem rögtön az első vérvételnél nézték, volt-e már toxom, IGG pozitiv lett, tehát átestem már rajta, igy nem volt mitől félnem...
2010. júl. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!