Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés után mikor jutottatok...

Szülés után mikor jutottatok el először fodrászhoz, vagy szemöldököt szedetni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 20:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%

6 hetesen mentem először körmöshöz. (Pici, kerek körmöket rakattam, amivel gond nélkül tudtam ellátni a fiamat.)


Az első 6 hétben örültem, hogy élek... :)

2010. júl. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
4 hetes volt a babám, mikor idejött hozzánk a fodrászom. Utána 3 hónapos volt, mikor már mi mentünk hozzá.
2010. júl. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mire mentem a 6 hetes kontroll vizsgálatra,már átestem egy teljes renováláson és nagyon jól esett :)
2010. júl. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt kire hagyni a lányom, három hónapos volt mikor először eljutottam fodrászhoz, pedig korábban havonta jártam. Most már két éves, hat hónapja nem látott a fodrászom, sajnálom az élettársam aki a pénzt keresi, hogy ilyenekre költsem el amiért kínlódik..:-( így most növesztem a hajam.
2010. júl. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig is itthon oldottam meg....szemöldökszedés, hajfestés, ezeket egyszerre kb. 1,5 óra alatt letudom, ezeket baba születése után is tartom majd amikor a piyúrom alszik.

37 hetes kismama

2010. júl. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
3. héten kábé szemöldököt szedetni, ide mellénk egy helyre. Fordászhoz 6. hét után.
2010. júl. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Fodrászhoz kb. 2-3 havonta elég mennem, festés itthon. Egyébként is növesztem a hajam. Szemöldökszedés itthon, arcrenoválás szintén(arcszauna, arcmaszírozó..stb van hozzá),+ anyukám masszőr és pedikűrös. A kezemet meg megcsinálom én. Ez a kislányom születése előtt sem volt máshogy.
2010. júl. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Fodrészhoz kb egy hónap múlva, mivel a üszlés előtti hétem voltam és 5-6 hetente járok.

Körmöshöz szülés után 2 és fél héttel

De nekem mind két a hugom körmös, átmantem anyámékhoz (kocsival 2 perc), vittem a kicsit, amíg a hugom csinálta körmömet, addig anyám unokázott, a kiscsaj az egészet végilaudta.

Kozmetikushoz nem járok, borotvával szedem a szőrt és magamnak szedem a szemöldökmet.


A nagyfiam 10 éves, de mér az ő születése előtt és után is ugyanúgy jértam fodrászhoz, 5-6 hetente.

2010. júl. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
Fodrászhoz 1 év után (itthon lett vágva belöle),a többit én megoldom magamnak.
2010. júl. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szülés előtti héten voltam körmösnél, szóval a 3. héten mentem, fodrászhoz is akkor mert egy helyre járok! És 4 hetente megyek azóta is körmöshöz, fodrászhoz és gyantáztatni. Masszázsra 1 héten 1× félórára. Hozom magammal a babát most hogy 6 hós, tök jól el van a kocsiban, ha sír valaki ugrik és dajkálja... :) Szépségszalon, sok a csaj :)
2010. júl. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!