Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon kívánom a savanyút, ez...

Nagyon kívánom a savanyút, ez árthat a babának?

Figyelt kérdés
7 hetes kismama vagyok. Lehet, hogy picit buta kérdéssel fordulok hozzátok, de mióta kismama vagyok, folyamatosan valami savanyú dolgot akarok enni :-) sokszor csak szimplán citromos vízzel oldom meg a dolgot. Árthat ez a babának? Úgyértem, köztudott, hogy a savanyú dolgok savat csinálnak a gyomorban. Van aki ezzel ugyan így van? Köszi
2007. dec. 7. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Egész biztosan nem.

Ne feledd: Ami jó a mamnak,az jó a babának is!:)

2007. dec. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia.A babanak szerintem nem arthatsz ezzel,sot az orvosok azt mondjak ami jo a mamanak az jo a babanak!Egyebkent ezzel En is igy voltam a lanyommal a 9 honap alatt,csak limonadet ittam,valodi citromot kifacsartam,egy pici cukor,szensavmentes asvanyviz es kesz is volt a limonade!Allandoan a savanyut kivantam En is,kovaszos ubi,savanyu kaposzta stb.es megsem volt savam.

Gratulalok a babahoz!

Jo egeszseget nektek!Egy 5 hetes kismama!

2007. dec. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ízek egyáltalán nem ártanak, a savtól meg max neked éghet a gyomrod, de ha kívánod, biztos szükséged is van rá. Jó babavárást4
2007. dec. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én már a 2. babámat várom. Az elsőnél az volt a csúcspont, mikor chipset ettem szilvalekvárral. Szerintem normális, hogy megkívánsz valamit és az is, hogy azt többször. Ne aggódj, nem lesz semmi baja a babának, a gyomorsavadra (ha sok lesz) pedig kérj az orvostól valami szert. Szerintem a savanyúkáposzta nem csinál savat, de ha mégis, akkor edd sós keksz vagy kenyér kiséretében, azok felszívják. Ne izgulj!
2007. dec. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A savanyút általában azért kívánja a szervezet mert c-vitaminra van szüksége. Egyél sok citromot, savanyúkáposztát meg amit csak kívánsz. A csokit pl a mg miatt kívánjuk.
2007. dec. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha azt kívánod edd azt!Én az eperért meg a kovászos ubiért voltam megveszve,persze télen egyik sincs,de van helyette mandarin,meg savanyúkáposzta,és a szervezetem is kiegyezett vele.Figyelj a szervezetedre,az ösztöneidre!Ez az egész terhesség alatt nagyon fontos,mindenben!
2007. dec. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
nem árt, de ne vidd túlzásba
2007. dec. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyed csak a savanyút ha kívánod, én is azt kívántam. Erre azt jósolták, fiam lesz, és az is lett :)
2007. dec. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 tade ***** válasza:
100%
Szia! Anyum mikor velem volt varandos egy ulohelyzetben megevett egy uborkakonzervet... es egeszseges vagyok :D SZoval csak nyugodtan.... baratnom anyukaja pl. a kavezacott kivanta......
2007. dec. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!