Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor éreztétek először, hogy...

Mikor éreztétek először, hogy megmozdult a baba és mikor kezdett nőni a pocakotok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
mozgás 15 hetesen,nőni 12.héttől,de ez inkább még a puffadásnak tudható be
2010. júl. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Első baba és konkrét mozgást 21 hetesen éreztem, a pocakom 16 hetesen kezdett nőni, és igazából 20 hetesen ugrott meg a növekedésben.
2010. júl. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is 15 hetesen kezdtem el érezni aprócska kis buborékszerű valamit, aztán a 19. héten már igazi rúgás lett belőle. Pocakom kb. 21-22 hetesen kezdett nőni, addig szinte senki sem vette észre (pedig nem igazán volt rajtam felesleg). S amúgy most is kicsi a pocakom, de nem bánom, mert legalább könnyebb a mozgás. Majd lesz ez még nagyobb is. :)

27 hetes pocakos

2010. júl. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem már 15 hetesen megmozdult, és már 12 hetesen renedesen látszott, hogy terhes vok. Lehet azért, mert nem az első terhességem, hanem a harmadik, de csak egy kisfiam van a háromból.
2010. júl. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A 15. hét végén éreztem először mocorogni a kicsit, a hasam viszont a 12. héttől látszott-szerintem. Most kezdtem a 18. hetet és a szomszédasszonyom ma hallotta valahol, hogy babánk lesz, nem vette észre, pedig naponta találkozunk. Második babánkat várom és jelentős túlsúlyom van.
2010. júl. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Gratulálok mindenkinek a babákhoz!Nekem ez még messzebb van,én a 9.hétben vagyok.

Boldog babavárást nektek!

2010. júl. 5. 14:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 11 hetes vagyok, ha akarnám sem tudnám letagadni, hogy babát várok. ekem ez már a második terhesség az elsőnél pont így volt, 12-13 hetesen már kismamaruhába kényszerültem! A moszgásokat 20 héten éreztem először, remélem most már hamarabb jelez a drága!
2010. júl. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia, most vagyok 20 hetes,és 19 héttől tudtam biztosra megállapítani,hogy a babócámat érzem.Első baba és a pocak az most a 20.héten látszik egy kicsit,de az is inkább délután ,reggelre laposodik.Még van helye és csípőm is van rendesen,de nem vagyok túl súlyos.Eddig 3 kiló jött fel,persze reggel mérve,felkelés után.

Mindenkinek boldog babavárást és sok egészséget kívánok!

2010. júl. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!