Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kit mit érzett először amikor...

Kit mit érzett először amikor megmozdult a baba? Én most vagyok 14+4 hetes és még szerintem nem érzem, bár néha olyan mintha egy buborék szét durranna a hasamba.

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 08:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

16+0 kor az AFP-s vérvétel délutánján a mónika só szignáljára oldalba rugott a kislányom. ez volt az első jelzés

(azóta se nézem a mónika sót...)

2010. aug. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Az a bizonyos szétdurranó buborék,bizony a babád mozgását jelzi.Nagyon gyengén észlelhető,de majd egyre erősebb lesz.Bár én csak a terhesség 19.hetében észleltem ez mindenkinél változó.Sőt,akik már a 2.babájukat várják-lehet,ahogy te is-azok hamarább megérzik.35 hetes kismama
2010. aug. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Gratula, a buborék már a kisbabád! :)

Nekem is így kezdődött. Szépen lassan egyre több buborék durrant szét, és utána már igazi mozgásokat lehetett érezni. Olyan jó érzés volt.

Egyébként eleinte én is azt hittem, hogy ezek a buborékok biztos emésztési hangok vagy valami olyasmik, de minden már szült ismerősöm mondta, hogy az már a baba. Megkérdeztem az orvosomat is, és ő is mondta, hogy először buboréknak érezzük a mozgásokat. Hamarosan konkrétabbnak érzed majd, és biztos leszel benne, hogy a babád mozog!

2010. aug. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Én nem érzek buborékokat vagy hasonló pukkanásokat.Feküdnöm kell és a kezem többnyire a hasamon szokott lenni :)Napjában többször érzek apró pici mozgásokat.Olyan érzés mintha belülről a hasamból valami végigsimogatná a kezemet.Persze nem erőteljesen érzem,csak nagyon gyengén.(:

16+2hkm

2010. aug. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én 10 hetesen éreztem először, tudtam hogy ő volt, bár a védőnő hülyének nézett érte, merthogy túl korán volt. 14 hetesen a férjem is érezte a mozgását, ha odatette a kezét. A buborék nálam elmaradt, de sokan így írják le, tehát neked is mozgolódik :D
2010. aug. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
66%
10 hetesen még nem érezhetted. valamit mást éreztél akkor.
2010. aug. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a 3. babámat várom, de sose tapasztaltam azt a buborék dolgot. Egyszerűen olyan, mintha valaki belülről feszegetné a hasamat. pedig anyu mindig buborékot emleget.
2010. aug. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
miert ne erezhetne 10 hetesen? en a 11 ben vagyok es erzem, tudom hogy ez a baba. az elso babanal is ereztem mar 12 hetben, csak nem tudtam hogy o az.
2010. aug. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
16 hetesen éreztem először buborákolás félét,aztán 20 hetes voltam amikor először határozottan megmozdult.pont karácsonykor.:)))
2010. aug. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is érezheti a 10. hétben. Én 12 hetes vagyok, és én is érzem. Nem buborék, meg nem is simogatás. Nem tudom megmondani, mihez hasonlít, de tudom, hogy Ő az. UH előtt is mondta a doki, hogy ne lepődjek meg, ha nem mocorog, mert alszik. Erre közöltem, hogy nem alszik, ébren van, és aktív. És az UH is engem igazolt, forgott ezerrel a picúr. :)
2010. aug. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!