Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kit mit érzett először amikor...

Kit mit érzett először amikor megmozdult a baba? Én most vagyok 14+4 hetes és még szerintem nem érzem, bár néha olyan mintha egy buborék szét durranna a hasamba.

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 08:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

most erre nem tudok mit mondani, hogy miért nem érezhette. talán azért mert akkor valami orvosi csoda lenne. de majd meglátjuk, próbálok nagyon figyelni 10 hetesen majd. (itt olyan extrákat írnak néha. egyszer valaki azt írta, hogy 5 hetesen látszott a pocakja... hát bocs, de nem hittem el neki. azt elhiszem, hogy ő úgy látta, de valószínű csak odaképzelte)


8+4 hetes

2010. aug. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Pont tegnap megint éreztem,de most olyan érzés volt mintha belülről végigsimogatná a hasamat.Jó érzés:).
2010. aug. 12. 10:36
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam aki 10 hetesen érezte a babát. A védőnőm ugyanazt mondta, amit többen itt, hogy jaaaaj az nem az volt, meg hogy nem érezhetem ilyen korán. Válaszoltam a kérdésre, és érdekes módon a kérdezőn kívül szinte mindenki leszólt, hát biztos én vagyok a lüke. A férjem 14 hetesen volt az, mert ő is érezte. Azt hiszem egy ideig nem látogatom ezt az oldalt, mert a válaszolók többsége kötekedni jön ide meg lefitymálni a másikat, aki esetleg más véleménnyel, tapasztalattal van a dolgokat illetően. Elegem lett belőletek. A normális válaszolóktól bocsánatot kérek a kis intermezzóért, ne haragudjatok...


Kedves Kérdező!

Sok boldogságot és gyönyörű, egészséges kisbabát kívánok Nektek!

2010. aug. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

én úgy érzem, hogy normálisan fogalmaztam meg, hogy elég nehezen hiszem ezt el. az, hogy a védőnő is azt mondta, hogy még nem őt érezhetted, megerősít ebben. nem kell ezen megsértődnöd. szerintem ha eljön a 15-16 hét és valóban fogod őt érezni, akkor talán a különbséget is érzed majd a két mozgás között. most még valószínű csak a belső szervek rendeződnek. én is éreztem nagyon lent bugyborékolást, de még mikor nem voltam terhes akkor is. lehet, hogy nagyon hasonló a kettő.


és valóban sokan kötekedni jönnek ide, de én nem érzem úgy, hogy közéjük tartoznék.

2010. aug. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
20:47-es vagyok. Én meg úgy érzem, te jobban tudod, mit érez a másik. A védőnő meg van amiben téved nem egyszer, nem kétszer. Befejeztem a vitát.
2010. aug. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is jobban tudom. :) Pont ezért írtam, nehogy tévhitben élj.
2010. aug. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

20:47 vagyok. Illik rád egy vicc:

-Pistike, te nem bírod hogy ne a tiéd legyen mindig az utolsó szó!

-Nem is igaz, nem is mindig.


Ennyit tévhitekről :P

2010. aug. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!