Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fájhat azért a hasam, mert...

Fájhat azért a hasam, mert megmozdult a baba?

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem fájhat magzatmozgástól a hasad mert a magzatvíz tompítja a mozgás erősségét.

Amúgy is az első magzatmozgások még gyengék,bugyborékoló érzések.

Az megint más,hogy majd 28 héttől kezdenek jobban erősödni a mozgások,rúgások.

Bizony nekem már sokszor fáj,de nem a hasam,hanem maga a babó mozgása.

32 hetes km.

2010. aug. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

neeem, szerintem sem fájhat attól, hogy megmozdult....

Inkább lehet, hogy tágulnak a méhizmok, nyúlnak, na, az tud ám fájni, sőt nekem volt olyan éles szúrós érzés is tőle...


Minden jót!

38 h.km.

2010. aug. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok!!Köszi mindenkinek,már meg van a válasz,csak a méhem növekedése okozza a fájdalmat!!
2010. aug. 3. 23:24
 4/5 mistyc7 válasza:
Második válaszoló! Jó,hogy ezt írod,mert én már 1napja keresek választ eredménytelenül. Ugyanis tegnap éreztem a jobboldalon egy igen erős szúrást,amitől persze nagyon megijedtem! Ráadásnak épp náthás vagyok.:(( De legalább pihengettem és nem kellett semmit csinálnom. Nem ismétlődött a fájdalom és más tünet sem jelentkezett,de én azért aggódom! Holnap 12.het UH! Bízom benne hogy minden rendben lesz! Kicsit megnyugodtam hogy azt írod neked is volt hasonló fájdalmad!:)
2012. júl. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia, második vagyok! :-)

Jól meglepődtem a válaszodon, mert ez már egy majd 2 éves kérdés volt...:-)) a lányom már azóta jócskán kint van:-))))


Na csak azt akartam írni, hogy nekem állatira fájt annó így a 12 hét táján hetekig, csak nagyon lassan tudtam lehajolni, meg emelni is, mert mindig úgy éreztem, mintha késsel döfködnék a pocakom, állnadóan hívtam a dokit, meg rohangásztam hozzá, de nem volt gond...:-))

kellemes babavárást!

2012. júl. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!