Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyit kell naponta pihenni,...

Mennyit kell naponta pihenni, feküdni 33 hetesen már egy nap?

Figyelt kérdés
2008. nov. 10. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden rendben van veletek a vizsgálatoknál és nem keményedsz nagyon, akkor szerintem csak annyit, amennyit a szervezeted megkíván. Ha neked jól esik tenni-venni, mászkálni, tehát nem okoz panaszt akkor tedd azt. Ha néha elfáradsz, aludj egyet! :)
2008. nov. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez mindenkinél más. Én a 33.héten még dolgoztam.

Most már nem dolgozok, de egész nap jövök-megyek, nem is pihenek, nincs rá szükségem, mert jól vagyok szerencsére.

Üdv, 36 heteske.

2008. nov. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szia!én is 33 hetes vagyok.most mondjuk pihenek mert itt ülök a gépnél de egyébként semmit nem pihizek mert semmi bajom ill.van egy 2 éves kislányom aki nem hagyna.napközben mosok főzök takarítok és még sorolhatnám.a lényeg hogy amíg problémamentes vagy addig azt csinálsz és addig amíg bírod!
2008. nov. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

én még 38 hetesen is rohangáltam a városban - na jó, lassan sétáltam, de nem feküdtem sokat. Csak a szülés előtti 1-2 napot aludtam szinte végig.

Szóval változó, amennyit kívánsz, te érzed, hogy mennyit bírsz, csak a pocak ne keményedjen nagyon. Ha görcsölsz, inkább pihenj.

Minden jót!

2008. nov. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2008. nov. 10. 17:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!