Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki már szült, de még szeretne...

Aki már szült, de még szeretne babát milyen fogamzásgatlot választ?

Figyelt kérdés
2019. márc. 27. 10:49
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Óvszerrel védekez(t)ünk a gyerekek között, de mondjuk ez nálunk csak pár hónap. Az első 2 közt 13 hónap van, a többieknél sem tervezünk sokkal többet. 😊
2019. márc. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
5%

Nemsokára szülök, de mi valószínűleg maradunk a régi jól bevált megszakításnál. 4 évig tökéletesen működött, csak akkor estem teherbe, mikor akartam. Bár úgy fogunk hozzáállni, mint az elsőnél: nem baj ha becsúszik.

Komolyabb fogamzásgátlást majd a második gyerek után tervezünk, még vacillálok mi legyen.

2019. márc. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
10%
Ovszer, majd mikor mar nem lett volna gond, megszakitas, majd az sem.
2019. márc. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%
Először Cerazettet szedtem de aztán óvszerre váltottunk és ez azóta is tök jól működik.
2019. márc. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
7%
Én Azaliát szedtem, nálunk az óvszer sajnos nem működik. Tök jól bevált, 2 évig szedtem szoptatás mellett, majd váltottam a régi foggátlóra, aztán amikor akartunk kistesót, abbahagytam, az első hónapot kihagytuk, majd rögtön összejött a kicsi. Most már többet nem akarunk, Mirena spirálom lesz.
2019. márc. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Óvszer. Tökéletesen bevált, sosem volt baleset.
2019. márc. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
10%
Ovszer. Soha egyszer sem lyukadt ki.
2019. márc. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7%
Midiana + óvszer. Fél éves a lanyom, egy darabig nagyon félek 😂
2019. márc. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
10%
Óvszer
2019. márc. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megszakítással védekezünk már 10 éve bevált. Amikor akartam már első hónapban teherbe estem. 2x is szóval termékenységgel nincs gond. Az óvszert nem bírom, csíp, a fogamzásgátló méh gyulladást okozott, majd 1,5 év menzeszkimaradást,+10 kilót. A spirál gondolatától is rosszul vagyok, a helyi fogamzásgátlók pedig nem megbízhatók...
2019. márc. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!