Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet ez a csúnya sárga...

Mitől lehet ez a csúnya sárga folyás?

Figyelt kérdés
13 hetes kismama vagyok és egy hete csúnya sárga folyásom van, aminek sajnos szaga is van és egy pár napja kicsit viszketek is. A viszketést kamilla helyrehozhatja, vagy mindenképpen orvosnak kell látnia?
2010. júl. 4. 07:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szinte biztos h gomba. terhesség alatt gyakori, hormonális okok miatt. Canesten kombi
2010. júl. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ettől féltem:S Második terhességem, és az elsővel nem volt ilyen. Most mitől kaphattam mégis?:S
2010. júl. 4. 07:50
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Bármitől elkapri,elkaphattad közös wc használat idegenekkel......

Sajnos a 2.babával nekem is volt,semmi gond nincs belőle,nem kell megmutatni dokinak de kezelni kell sürgősen,Canesten kombi hüvelytabivl,nagyon hamar rendbe jössz 1500ft egy doboz de megéri már az első nap jobb lesz,asszem 3 napi adag van benne,de búcsút inthetsz a dolognak.(vény nélkül kapható)

2010. júl. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én azért megmutatnám egy orvosnak. Lehet hogy gomba, de sok más fertőzés is lehet, ami sajnos veszélyes is lehet. Meg ha már ott vagy levesznek egy tenyésztést az összes szóba jöhető fertőzésről és így te is nyugodtabb lehetsz.( nekem is csináltak kb. 12 hetesen) Én nem játszanék az ilyennel.
2010. júl. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia,én is azt mondom h inkább mutasd meg orvosnak,már csak amiatt is mert babát vársz......
2010. júl. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ezt nem elkapod, hanem azért szaporodnak el a gombák, mert a terhesség miatt felborul a hormonháztartás és ez megváltoztatja a hüvely flórát. Ha megnyugtat, akkor menj el orvoshoz de egy hetet várni kell a tenyésztésre. Én csak akkor mennék ha a gomba elleni kezelés nem használ. Ártani nem árt. Nekem a 2. babánál 4x volt...
2010. júl. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!