Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15+5HETES Kismama vagyok...

15+5HETES Kismama vagyok második gyermekemet várom, megmozdult 2hete, de azóta szinte semmi. Főleg a héten. Más is van igy?

Figyelt kérdés
Remélem nincs semmi baja,igaz van felesleg a hasamon.Lehet,hogy azért nem érzem?Hétfőn voltam dokinál minden ok volt.
2010. júl. 2. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem két eset lehetséges. Vagy nem azt érezted korábban (mégha elvileg tudod is milyen az), vagy akkor éppen jól mozdultál vagy nem mozdultál és azért érezted. Hiába, hogy második baba, még ráérsz azzal, hogy érezd a mozgását. Én is 15 hetes vagyok, egy hete érzem, de nem minden nap, főleg akkor ha guggolok, mintha az kényelmetlen lenne neki és jobban kapálózna.
2010. júl. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne izgulj én csak a 22 hét óta érzem rendszeresen mozogni előtte csak akkor éreztem néha néha ha igazán nagyot rúgott vagy ha olyan helyzetbe feküdtem!34h km
2010. júl. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha valóban az Ő mocorgása volt akkor sincs okod az aggodalomra. nekem a dokim azt mondta, hogy ilyenkor annyira picik még, hogy az igazi jackpot, ha ilyenkor egyszer is érezzük.
2010. júl. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nyugtatást lányok.
2010. júl. 2. 20:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!