Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amikor először megmozdult a...

Amikor először megmozdult a babád, akkor azt pontosan hol érezted, melyik részen? Milyen érzés volt?

Figyelt kérdés
2011. aug. 13. 08:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olyan volt, mintha a gázok tekeregtek volna bennem (alhasi részen) :-)

Boldog babavárást!

2011. aug. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jobb, bal oldalon vagy középen?
2011. aug. 13. 09:06
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Középen :-)
2011. aug. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak kis nyomás érezhető:) 15 hetes vagyok az már lehet a baba?
2011. aug. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

16 hetesen éreztem először, enyhe kaparászásféle a jobb oldalamon.


20+2 hkm

2011. aug. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Először én sem tudtam. Ha többször tapasztalod, akkor lehet
2011. aug. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én lent - középen, a szeméremcsont felett éreztem valami halvány buborékolás - félét, ami egyre határozottabban és rendszeresebben jelenkezett. Első Baba, 17-18 hetesen kezdtem "gyanakodni", hogy ez már Ő lesz az :-)
2011. aug. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én 17 hetesen éreztem egy "rúgást", és utána még egyet...ezek voltak az első mozdulatai amiben biztos voltam, h Ő az, és ettől kezdve rendszeressé is váltak. Én nem éreztem semmiféle buborékokat, kaparászást, hanem olyan érzés volt mikor érzed, hogy dobban a szíved, esetleg picit erősebb, és egész lent...és első alkalommal érezte már apa is, pedig állítólag "kívülállóként" később lehet érezni, de gondolom ez is alkatfüggő...ha valaki kicsit teltebb, akkor lehet, hogy később érezhető kívülről. Azért igyekeztem ilyen részletesen leírni, mivel én mindenhol azt olvastam előtte, hogy olyan mint a bélmozgás, stb. És ezek szerint nem mindenkinek olyan :) És Te is éreztél már valamit? Milyen volt? Üdv
2011. aug. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

én a köldököm alatt éreztem egy nagyon finom simogatást

először nem is voltam biztos hogy az de pár nap múlva újra éreztem :-)

2011. aug. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 F.B.I. ***** válasza:
A magzatmozgást először szülőnőknél 20. héten lehet érezni. a többedszer szülőnőknél 18. héten. 15.héten nem valószínű. a helye változó, mert a magzat még kicsi és bármerre fordulhat.
2011. aug. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!