Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Zuglóban az Örsön kihez...

Zuglóban az Örsön kihez menjek terhesség megállapításra?

Figyelt kérdés

Kit ajánlanátok a jelenleg ott dolgozók közül? Illetve egyáltalán a bejelentkezésnél kérhetem,hogy kihez szeretnék menni, ha még nem jártam ott soha?


Akihez először megyek, az fogja végigkísérni a terhességem?


Köszi :)



2019. febr. 7. 08:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha tobben rendelnek abban az idoben, megkerdezik, kihez szeretnel. Nem minden doki csinal terhesseg gondozast. Pl en Pulay doktorhoz szoktam menni, de o nem gondoz terhesseget, ugyhogy Hajdu doktort kaptam, mert nincs fogadott orvosom es Pont o volt ott. 😂 Nem rossz. Alapos, csak van egy stilusa, amit El Kell fogadni. Nagyon hangos, gyakran indulatosnak tunik, de jo orvos a tapasztalataim szerint.
2019. febr. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fekete doktor is nagyon jo volt, de mar csak hebe hoba van, nem foglalkozik terhesekkel. Mecser volt szornyu, de szerintem o Mar nincs ott. A tobbiekre nem emlekszem.
2019. febr. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én Hajdú dr-hoz jartam terhesgondozásra. Ha minden rendben a terhességgel, akkor a stílusát vagy elfogadod, vagy nem tetszik. De mikor gondok akadtak, nem vett komolyan, azt mondta, ne foglalkozzak vele. A 6 hetes kontrollra már nem hozzá mentem. Szerencsére nem lett bajunk, de lehetett volna. Nagyon sokan dicsérik, még többen szidják, én már nem szivesen megyek hozzá, de nem a hangos stílusa miatt. Pulay dr-t ajánlanám, azóta hozzá járok, azt nem tudtam, hogy nem vállal terhesgondozást. A többi orvosról nem tudok véleményt írni, mert nem ismerem.

Igen, mindig ugyanahhoz az orvoshoz adnak időpontot, akihez elkezdesz járni.

2019. febr. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Akkor jól értem, hogy először elmegyek valamelyik nőgyógyászhoz, majd utána tök lutri, hogy terhesgondozásra kihez kerülök? :/ Ott nem lehet utána esetleg átjelentkezni máshoz?

2019. febr. 7. 10:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Alapvetoen aki megallapitja a terhesseget, ahhoz irnak terhes Gondozasra.
2019. febr. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja es ne ijedj meg, ha nem latnak eleinte semmit ultrangon. Nekem a 9. heten se lattak. Nem a legjobb a gepuk. Hosszu melynyaknal, vastaghasu kismamanal nehezen latjak.

Szerintem raersz a 8. het kornyeken menni. A 10. hetig semmi sem tortenik kb. Persze, ha meg akarod tartani es nincs panaszod

2019. febr. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

ooh, de bíztató :D :D


Köszönöm .

2019. febr. 7. 14:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!