Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet kozmetikusnál kezelésre...

Lehet kozmetikusnál kezelésre menni, illetve fület lyukasztani? Mármint nekem.18 hetes vagyok

Figyelt kérdés
2008. nov. 8. 09:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Persze,hogy lehet és olyan jól tud esni,egy finom arcmasszázs.

2008. nov. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mehetsz kozmetikushoz, a füledet is kilyukaszthatod. Ami ilyenkor nem ajánlott, az a meleg gyantázás a hason. De ha szólsz a kozmetikusodnak, hogy babás vagy, akkor tudni fogja, hogy mit szabad és mit nem.
2008. nov. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem ultrahangot egyaltalan nem csinalt a kozmetikus (nagyon szaraz az arcom, hetente kene, csak havonta engedhettem meg magamnak sajnos)


a gyanta erdekes kerdes, attol fugg, mennyire érzékeny a bőrőd, nekem a gyanta után napokig véres, piros pottyös volt, amig nem vartam babat, babasan probalkoztunk, de folyt a vér a szőrtüszőkből, sajnos így nekem a gyanta se, de a kozmetikusom azt mondta ez szelsoseges eset, egyebkent szoktak nala.


Arcmasszazs is jo, meg a gozoles, meg szerintem ultrahangon es hasi gyantan kivul barmi.

2008. nov. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!