Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ennyire egyutt erez a baba a...

Ennyire egyutt erez a baba a mamajaval? Ma voltam kozmetikusnal arc tisztitason. Eltavolitotta az osszes pattanast az arcomrol, ami elegge fajdalmas volt.

Figyelt kérdés
a babam meg egesz vegig szinte percenkent rugdosott, mintha erezhetoen nem tetszett volna neki az a teny h.az anyukajat,, kinozzak,,. mintha csak at erezte volna es nagyon nyugtalan volt mind addig amig be nem fejeztek, amint abba hagyta a kozmetikus, a picim is abba hagyta a rugdosast.
2009. ápr. 2. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem együttérzett veled, hanem ő is kapott a stresszhormonokból, amik benned fölszabadultak. Temészetesen csak szűrt mennyiséget, de az is kiválthat nyugtalanságot.
2009. ápr. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
aranylag jol birtam, nem voltam sose kenyeskedo,de meglepett a dolog, es nagyon kellemesen erintett.de remelem ez nem artott neki, ayert nem volt ez annyira borzalmas
2009. ápr. 2. 19:44
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nálam ugyanez volt a fogorvosnál:) Úgy sajnáltam szegényt. Rettegtem, és szegénykém megérezte...

2009. ápr. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
szius. neked is szinte megallas nelkul rugdosott?milyen fantasztikus hogy a baba es a mama mennyire ossze vannak hangolva, ez a mely erzelmi kotodes.nekem meg uj a dolog, elso baba, sok aggodas, elso rugasok, stb. de ez a vilag legszebb csodaja.udv.21 hetes km
2009. ápr. 2. 19:57
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

19.45-ös vagyok. Igen, megállás nélkül rugdosott.

Szegény érezte, hogy ideges vagyok, és gondolom azért rugalózott. 29 hetes voltam mikor ez történt, így már nem volt meglepő:)

Boldog pocakosodást!

31 hetes kismami

2009. ápr. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is pont ma voltam arctisztításon :) Bár én még nem érzem mozogni, de nekem is megfordult a fejemben hogy vajon Ő érez-e belőle valamit, mikor a fájdalmasabb helyeken nyomkod. Szerencsére nem volt sok miteszer rajtam, és 15-20 percnél tovább nem nyomkodott, de 1-2 helyen igen kellemetlen volt.:) Én 13+2 hetes vagyok.
2009. ápr. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
szia. hat micsoda veletlen, hogy te is pont tegnap voltal. fu, hat igazsag szerint az en miteszereimet kozel 45 percen keresztul nyomkalta, volt beloluk ezer, vhogy nagyon kijottek a terhesseg alatt,elotte is voltak, de most ujra elem a serdulokoromat:)az en picim meg csak 20+2,de mar olyan mint egy hiperaktiv kismano.kb. mar a 16. hettol ereztem a mozgasat, de csak a 17.hettol volt amolyan igazi, azota csak ,,porog,, a draga.hazafele menet amugy kiengeszteltem egy hamburgerral aztan meg pihenessel.:) boldog babavarast nektek
2009. ápr. 3. 05:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!