Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 20.hétben vagyok sürün...

A 20.hétben vagyok sürün érzek olyat,mintha belül és kivül is hangyák mászkálnának a hasamon. Ez már ő lenne?Lehet, hogy a kisbabámat érzem?

Figyelt kérdés
2008. nov. 7. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Biztos őt érzed!!! Gratulálok.:D

Én 16. ban buborékszerűt aztán 17-től mocorgásokat. Én korrán megéreztem őt, még doki is meglepődöt mert az első babám.

2008. nov. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
20.hétben már tuti hogy a babócád.lassan egyre többet és jobban fogod érezni.
2008. nov. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, ez biztos ő az. :)

hamarosan még intenzívebben fog lejelentkezni, akkor már biztosra tudod majd mondani, hogy ő az. :)

2008. nov. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tuti ő, én már 5 napja érzem és csak 16 hetes leszek(igaz a másik számítás szerint 17 szerdán)de határozotta tudom hogy ő bököd.A kicsi drága!És nekem is első...

Boldogságot és egészséget kívánok nektek!

2008. nov. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönönm,én is minden jot kivánok nektek.
2008. nov. 8. 17:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Ő lesz az! Mi este késői órában fedeztük fel a baba mozgást először! Párom rátettem óvatosan a fejét a pocimra, és mondta, hogy így eléggé lehet érezni a rugdalódzását, meg mintha nagyokat kortyolgatna! Próbáljátok meg ezt ti is, hátha így jobban érzitek. Ilyen hangyás mozgást én is éreztem már...
2008. nov. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!