Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan aki cicák...

Van itt olyan aki cicák mellett volt terhes? N féltél a toxoplazmozistol?

Figyelt kérdés
Nekünk van 2. Most derült ki hogy terhes vagyok. Ha a doki azt mondja H maradhatnak csak akkor tartjuk meg őket.
2019. jan. 7. 18:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%

https://www.youtube.com/watch?v=DGtpTEskboI&list=PLDSqDaWRP1..

Ez a videó szórakoztató, és TÖKÉLETES HITELESEN írja le az egész toxoplasmosis mizériát.

2019. jan. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Ez csak akkor veszélyes, ha akkor kapod el amikor terhes vagy. Ha előtte már át estel rajta nem veszélyes. Egyébként a nyers hústól, mosatlan zöldség gyümölcstől hamarabb el lehet kapni, mint a macskától.
2019. jan. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Toxoplazmózist előbb kapsz egy mosatlan gyümölcstől, mint egy macskától.
2019. jan. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nem estem át rajta. Tavaly lett teszt csinálva amikor letettem a fogamzásgátlót ami szerint még N estem át rajta
2019. jan. 7. 18:28
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
Most szültem a második gyereket, nem estem át rajta, van macska, kijárós. Mindenki jól van. Almot ne pucolj, ennyi, nem kell elpaterolni őket.
2019. jan. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. A válaszok és a videó megnézése után kicsit azért megnyugodtam. Teljesen persze csak a vérvétel után tudok majd. 😁
2019. jan. 7. 18:42
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
Felelősen tartott, rendszeresen oltott, féreghajtott macskától mikroszkopikusan kicsi az esély, hogy bármi bajod lesz. Persze a szomszèd Bözsi nèni biztosan elő fogja adni a huszadrangú rokon rèmtörténetét, hogy a macska miatt vetélt el, meg megfulladt a gyerek a macska alatt. Nálunk egy macska van, akire családtagként tekintünk. Eszünkbe se jutott elpaterolni.
2019. jan. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nálunk 2 van de az egyik már 3 éve. Olyan mintha a gyerekem lenne. Nem szívesen válnék meg tőle. Amúgy a rafekszik megfojtja már akkor megvolt mikor még csak terveztük. Mert persze mindenkinek van egy olyan ismerőse v rokona akinek a babáját a macska fojtotta meg
2019. jan. 7. 18:50
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
Cicák mellett vagyok terhes. Fèlek tőle, 2 havonta csinálták a vizsgálatot nálam. Mind negativ :)
2019. jan. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Remélem nekem is mind negatív lesz. Boldog babavárást neked
2019. jan. 7. 19:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!