Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érdemes először védőnőhö...

Mikor érdemes először védőnőhöz menni?

Figyelt kérdés
Mikor érdemes először védőnőhöz menni és mikor esedékes az első vérvizsgálat? Most töltöttem a 9. hetet.
2008. nov. 7. 09:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
A 8. hétig nem ártott volna lejelentkezni, most már menj el minél előbb. Az első vérvizsgálat a 10. hét körül van.
2008. nov. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

8-9. héten esedékes a védőnőt felkeresni, az első vizsgálat pedig 12. héten esedékes.

2008. nov. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Először is orvoshoz menj el terhesség megállapításra.Ennek eredményével elküldenek uh-ra és ezután menj a védőnőhöz.Papírok nélkül mit állítson ki a védőnő?Valószínűleg terhes??A továbbiakban a védőnő ad tájékoztatást mikor hova kell menni.De ezt az orvos is elmondja (csak kérdezz rá)!
2008. nov. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 12 hetes voltam,amikor először felkerestem.
2008. nov. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A 12. hét előtt mindenképpen,de már most elmehetsz.

Én a 8. héten voltam először.

2008. nov. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2008. nov. 7. 09:32
 7/12 anonim ***** válasza:
12 hetesen voltam először. Persze előtte az orvosomnál már többször voltam, és ő elkezdte a gondozást. Nem maradtam le semmiről hogy "csak" ekkor mentem:)
2008. nov. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Árulja már el az az idióta aki lepontozott,hogy miért tette?Basszus!Neked van fogalmad arról mit kérdezett a kérdező?Küldd el védőnőhöz!Küldd!Ugyanezt fogja elmondani neki..Akkor meg minek kezdjen nála?Orvoshoz menj megállapításra onnan uh-ra küldenek hogy élő magzatról van-e szó,fejlődik e és ennek a papírnak a birtokában kell kiváltani a kis könyvet a védőnőnél!Innentől megmondja mikor hova kihez kell menned!
2008. nov. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! A nőgyógyász ad beutalót a terhesgondozóban, ahol megmondják, hogy ki a védőnőd. A védőnőt bőven elég a 10. hét környékén felkeresni, ad kiskönyvet és megmondja, hogy majd csak a 12. héten kell menni az első uh-ra és vérvételre, amire a védőnő ad beutalót és előtte viszont időpontot kell kérni (legalábbis nálunk).

Én is elmentem a 8. héten és közölték, hogy nem kell annyira elsietni, mert a 12. hét előtt úgysem történik semmi vizsgálat.

2008. nov. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%
Ut. vagyok. Az első uh és vérvizsgálat egy napon kell legyen!
2008. nov. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!