Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érdemes először védőnőhö...

Mikor érdemes először védőnőhöz menni?

Figyelt kérdés
8+5 hetes vagyok. 2 hete voltam dokinál, minden rendben volt, szívhangot is hallottunk. De azt mondta, még korai védőnőhöz menni. Az előző terhességemnél ilyenkor már bőven túl voltam rajta. Szerintetek is korai? Ti mikor mentetek először?
2010. máj. 22. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Szerintem már elmehetsz a védőnőhöz.Én 12hetesen mentem el,és az orvos majdnem "lecseszett"hogy miért nem mentem le hamarabb a védőnőhöz.

Nővérem meg már 9hetesen elment.Nyugodtan megkeresheted már a védőnőt.

Gratulálok a babához!

2010. máj. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Itt meg pont azt mondta a nőgyógyász, hogy csak a 12. heti UH után. Feltéve, ha nem akarsz táppénzre menni.
2010. máj. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Én szerdán voltam 8+3hetes, akkor mondta a doki, hogy mielőbb jelentkezzek be a védőnőhöz, mert amiket levettek vért, annak az eredményeit ő kapja majd meg. Így még aznap bejelentkeztem hozzá, kedden lesz az első látogatásom nála.
2010. máj. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Védőnőhöz akkor mentem, mikor már a kezemben volt az orvosi igazolás, hogy élő magzat van a pocimban. Az én szülész dokim így mondta, így csináljam. Addig úgysem állítják ki a könyvecskét. 9 hetesen mentem.
2010. máj. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én már 6 hetesen mentem a védőnőhöz. Az orvosom azt mondta, hogy minél előbb jelentkezzek a védőnőmnél. Bár hozzáteszem, hogy én 5 hetesen kórházban voltam vetélés gyanúval.
2010. máj. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!