Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem lesz semmi baja a babánk?

T.Edina kérdése:

Nem lesz semmi baja a babánk?

Figyelt kérdés
Ma voltam a18hetes ultrahangon,és medencefekvésű ,a placenta mélyen tapad.Ez nem proléma?Bocsi itt rakom fel csak a dokim jövöheten fogad ,és egy kicsit megijedtem.
2018. dec. 27. 13:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha baj lenne, szólt volna az ultrahangos ember.
2018. dec. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Dehogy lesz baja, a babának még bőven van ideje koponyavégűbe fordulni, a placenta is feljebb kerülhet még ahogy nő a méhed. Nekem is mélyen tapadt 18 hetesen, visszahívtak 3 hétre, akkor már jó helyen volt, szóval nyugi.
2018. dec. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!