Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek volt egy vagy több...

Akinek volt egy vagy több vetélése: Ti mikor mertetek igazán örülni a terhességnek?

Figyelt kérdés

5+3 hetes vagyok, 2 hét múlvára kaptam időpontot a dokihoz.

Nem igazán merem magam beleélni, és tök tárgyilagosan merek csak hozzáállni az egészhez.


2018. nov. 7. 12:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Egy szülés egy vetélésem volt. Most vagyok 10 hetes, de még nem nyugodtam meg. 8 hetesen volt egy kicsi barnázásom, akkor rám jött a frász, mert ugyan igy kezdödött amikor elment a második, de hálistennek nem történt baj, és velünk van. Mi majd csak akkor nyugodunk meg ha megszületett és minden rendben van 😊 Na akkor már fel sóhajtok
2018. nov. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az első terhességem egy missed ab volt, azóta van egy kislányom, most 30 hetes vagyok a kisfiammal. A 12. heti UH után jobb lett mindkétszer, de lényegesen nyugodtabb akkor lettem, amikor már éreztem őket mozogni rendesen. Most is aggódom azért, ha sokáig nyugiban van, meg hogy tuti rendben legyen minden végig, de most már azért könnyebb.
2018. nov. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én a 18. heti Uh után mertem olyan szempontból megnyugodni, hogy hormonprobléma miatti vetélés már biztos nem lehet. Aztán terhességi cukros lettem, ez megint olyan dolog, hogy a diéta a legkevesebb, a babának is lehet baja ebben az állapotban. A 30. héten be kellett feküdnöm a terhespatológiára, hogy beállítsák az inzulint. Ott a szemem előtt zajlottak le vetélések, koraszülések. Szóval azt mondanám, hogy most már csak két lehetőség van: végigizgulni az egészet egészen az első szoptatásig (de akkor meg jönnek más problémák, amiken lehet izgulni), vagy egyáltalán nem izgulni, már a kimaradt vérzés napján sem és azután sem. Iszonyú nehéz, de szerintem a másik útba kb. bele lehet őrülni egy idő után, tapasztalat:(
2018. nov. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!