Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki irányit majd el a védönöhöz...

Ki irányit majd el a védönöhöz? Honnan tudom, hogy mikor és pontosan hova kell menni, hogy hol van a védönö?

Figyelt kérdés
5 hetes vagyok
2010. jún. 25. 14:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
neked kell megtudnod,hova tartozol körzetileg.A dokid megmondja
2010. jún. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

a dokid vizsgálat után mondja majd hogy menj el kérj kiskönyvet. az hogy helyileg nálatok hol van, nem tudom, kérdezd meg a dokidat, vagy egy barátnöt. ha már oda eljutsz ott majd elmondja a védö, hogy ki lesz a védönöd és mikor kell menned oda és mi mikor lesz vizsgálatok . én is félétem, hogy nem tudoim majd de elmond mindent,. ű36 hetes.

ja melyik város?

2010. jún. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Először majd a nőgyógyászhoz menj el,de ráér kb olyan 2-3hét múlva.Ő majd kiadja a papírt,ami igazolja a terhességedet.Szerintem őt is megkérdezheted,hogy mégis hol van a védőnő.Hova valósi vagy?Hátha tudok segíteni.
2010. jún. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, a nődokid megmondja, ő adja a papírt, amit el kell vinned a védőnőnek azzal a papírral kapsz csak kiskönyvet.
2010. jún. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Előbb mindenképpen a nőgyógyászhoz kell elmenned,tőle megkapod az igazolást a várandósságról és majd azzal kell menned a védőnőhöz aki majd kiállítja a kiskönyvedet.Szerintem legegyszerűbben úgy tudod kideríteni hogy ki a védőnőd hogy megkérdezed a körzetidet vagy a helyi sztk-ban hogy hol van a kerületi védőnői szolgálat.Oda elmész és ott a lakcímed alapján megmondják hogy kihez tartozol.Őt megkeresed és egyeztettek időpontot.Mindig a tartózkodási helyeden kell menni függetlenül attól hogy oda vagy e bejelentve.

22+2hkm

2010. jún. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segitséget.

Dunakeszin lakom,de a magán nödokim az Vácon rendel.

2010. jún. 25. 14:52
 7/10 anonim ***** válasza:

A nőgyógyászod ad egy papírt, amin szerepel, hogy terhes vagy élő embrióval, ezzel a papírral kell felkeresned a védőnőd, aki kiállítja a kiskönyved.


Ott ahol laksz, van egy gyermekszakrendelő, ezt meg kell keresned (neten a legkönnyebb) és bemész vagy odatelefonálsz, lakcímed alapján meg fogkák mondani annak a védőnőnek a nevét, akihez tartozol. Őt megkeresed vagy felhívod, időpontot egyeztettek és találkoztok.


Nézd, itt fel vannak sorolva a védőnők, ha az egyes körzetekre rámész, akkor ott vannak az utcanevek, amelyek hozzá tartoznak, így rögtön látod ki is lesz a te védőnőd. Van telefonszám és rendelési idő is!


[link]

2010. jún. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
bocs nem gyermekszakrendelő, hanem sima gyermekrendelő
2010. jún. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak a főoldalt linkeli be ez a hülye, jobb fölső sarokban a keresőbe beírod, hogy "védőnő" , és a "szervezetek, intézmények" résznél nyomsz egyet a "tovább" -ra!
2010. jún. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segitséget.
2010. jún. 25. 15:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!