Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ultrahang után hova menjek,...

Ultrahang után hova menjek, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 8 hetes terhes vayok, és ma reggel meg délután a wc papiron tapasztaltam barna folyást. De mindkétszer a papir volt olyan. Hívtam a dokimat, de a jövőhéten ö végig szabin lesz, de azt mondta menjek be holnap mindenképp hogy egy uh csináljanak. És utána hogyan tovább ? Ha továbbra is lesz ilyen folyás, mert 5.én van egyébként idöpontom hozzá.
2018. okt. 28. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Valószinüleg irnak majd fel hormont. Aztán jön a várakozás, megmarad e a baba vagy sem.

Kitartást!

2018. okt. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy sztk-s rendeléstől nem lest bajod
2018. okt. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem 5. héten volt ilyen korán reggel, délelőtt elmentem dokihoz, aki emelt a gyógyszeradagon, plusz talált egy vérömlenyt a petezsák mellett. Másnapra elmúlt, de szerintem érdemes lenne vele dokihoz menni, és nem várni az időpontig, valóban semmi gond nem lesz, ha sztk-s rendelésre mész. Persze lehet, hogy le leszek pontozva, mert én ilyen kis "aprósággal" elmentem anno az orvoshoz, de nekem az a lényeg, hogy megmaradt a baba. Ha nem mentem volna is lehet, hogy megmarad, de én így éreztem biztosabbnak.
2018. okt. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mindenkepp menj, ahova tudsz, terhesambulancia, sztk, masik orvos, nem tudom mik a lehetosegek arrafele.

Hormont kapsz, es pihenni kell, mast nem tehetsz

.

Anno nekem is igy maradt meg a terhessegem.

2018. okt. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Mindenképp megyek reggel.
2018. okt. 28. 17:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem ultrogeston kupot adtak és érerősitőt! Ne aggodj minden okes lesz viszont pihenj addig!
2018. okt. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Bizok benne. Azóta nincs semmi.
2018. okt. 28. 20:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!