Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes babát mutat ki a...

Hány hetes babát mutat ki a hasi ultrahang? Nekem sajnos nem látott semmit. A hőm 37.2, fáj a mellem, mindjárt megjön érzésem van. Menjek másik orvoshoz?

Figyelt kérdés
Hasi ultrahangon nem látott semmit, de hüvelyit nem csinált. A tesztem is negatív, pedig kb. 5 hetesnek kellene lennie, ha van. Akkor most már biztos, hogy nincs babám? Annyit mondott a doki, egy hét múlva teszteljek újra.
2008. aug. 4. 16:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én hét hetes vagyok és nekem sem mutatott semmit ma a hasi uh.12. hét előtt hüvelyit használnak, úgyhogy nyugi. Biztos babás vagy!Legközelebb kérj hüvelyi uh-t!
2008. aug. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Miert hasit csinalt?Nekem hasin 9 hetesen semmi nem latszott visznt huvelyin minden,baba alakja, szive..
2008. aug. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nekem az a bajom, hogy véreztem két napig, de minimálisan, kb. 4 tampont használtam. Soha nem volt még ilyen rövid mensim. Híg volt, semmi darabka benne. És a dokim, pedig magán, szinte kizártnak tartja a baba lehetőségét, szerinte hormonzavar. Én hiszek neki, csak fura, hogy legalább egy hüvelyi uh-t csinálhatott volna. Azért nem kevés pénz, amit fizet az ember lánya, és ennyit magamtól is tudok, hogy akkor egy hét múlva teszteljek újra.
2008. aug. 4. 16:59
 4/13 A kérdező kommentje:
Ez egy jó kérdés, hogy miért hasit csinált! ;) Meg voltam győződve, hogy hüvelyit fog. De nem. A mellemet, meg amikor mondtam, hogy fáj, duzzadt, és sárgás váladék jön belőle, enyhe nyomásra, akkor azt mondta, biztos a prolaktin szintem magas, azért van. Tehát a hormonok rendetlenkednek. De meg sem nézte a cickómat. Nem, mintha vágynék rá, de ezért mentem oda. Na mindegy, biztos ő tudja jól, neki van orvosi végzettsége, nem is vonom ezt kétségbe.
2008. aug. 4. 17:07
 5/13 anonim ***** válasza:

Hasin 5 hetes még nem nagyon látható.

Keress fel magándokit, akinek van UH gépe. Nekem a 12. hétig hüvelyit csinált, és csak utána álltunk rá a hasi UH-ra.

És miért nem küldött el vérvételre? Abból egyből kimutatható, hogy babás vagy-e.

15 hetes kismama

2008. aug. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

szia

az én dokim az első 12 hétben nem szereti macerálni a babát, nehogy megzavarja, ezért nem helyesli a hüvelyi uh-ot, ezért engem is csak hasi uhra küldött. nekem 7 hetesen mutatott petezsákot. babát meg szivdobogást, stb-t még nem azt csak 2 hét múlva, a tüneteim nekem is ezek voltak a vérzést leszámítva és nálunk is felmerült a hormonzavar, de nem jött be, a baba viszont igen

ja és más forrásból hallottam hogy a hüvelyi uh használatakor megnő a vetélés kockázata, de ez nem biztos info...

remélem segítettem

2008. aug. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
bocsi a vérzést nem itt olvastam:)
2008. aug. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mnej el másik dokihoz! aki ilyen idős terhességet hasi UHval néz az nem normális! Egy 5 hetes terhesség, ha tényleg terhességről van szó akkor látaszia kell, petezsáknak legalább. De mire elmész egzy másik dokihoz adigra már mindenképp! A hőd alapján tuti babás vagy! drkkolok! írj, hogy mi lett!!
2008. aug. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, minden tanácsot, nagyon aranyosak vagytok! Úgy döntöttem, nem stresszelem magam, szedem a gravidát mint eddig is, és várok egy hetet. Csinálok még tesztet, és ha az pozitív, megyek egy másik dokihoz. Addig nem akarom magam hergelni. Úgy fogom fel, hogy nincs baba, de azért nem kezdek el mindjárt dorbézolni és súlyokat emelni, és ha van, akkor nagyon örülni fogok neki. :)
2008. aug. 5. 06:14
 10/13 A kérdező kommentje:
Mindenképp megírom, hogy mi lett! Jó babásodást, lányok! :)
2008. aug. 5. 06:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!