Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes babát mutat ki a...

Hány hetes babát mutat ki a hasi ultrahang? Nekem sajnos nem látott semmit. A hőm 37.2, fáj a mellem, mindjárt megjön érzésem van. Menjek másik orvoshoz?

Figyelt kérdés
Hasi ultrahangon nem látott semmit, de hüvelyit nem csinált. A tesztem is negatív, pedig kb. 5 hetesnek kellene lennie, ha van. Akkor most már biztos, hogy nincs babám? Annyit mondott a doki, egy hét múlva teszteljek újra.
2008. aug. 4. 16:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy most erősnek kell lenned! Szerintem nem vagy babás, hisz volt vérzésed is, a teszted negatív, a hő nem mérvadó. Nekem 4 hetesen és 2 naposan látszott a petezsák. Van akinek nem látszik ennyi idősen, de általában látszik a megvastagodott nyálkahártya. És az orvos is ki tudja tapintani az esetleges terhességet.

Én igazán nem akarlak megbántani, mert tudom milyen az amikor az ember még az utolsó szalmaszálba is kapaszkodik, hogy elhigyje babája van, mikor nem.

Drukkolok, hogy mielőbb kismama legyél!

És bocsáss meg az őszínteségemért!

2008. aug. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Csapó Renáta válasza:
Sziasztok én ugy jártam most hogy két honapja csak pecsételö menzim van,mellem nő néha hányingerem van fáj a derekam.Tegnap voltam dokinál nálam is csinált hasi ultrahangot igaz csak rárakta és le is vette meg vizeletből tesztett de azt mondta hogy negatív mind a kettő de hasra is hizok de a papiromra Hüvely ultrahangot irtak de azt nem hogy negatív és amikor kérdeztem akkor mitől lehet azt válaszolta nemtudom és elkúldőtt ez Szekszárd szerintetek attól még lehetek babás
2016. júl. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Csapó Renáta válasza:
És azt hozzá teszem nekem egy petevezetékem van de az is elvan zárodva és Pécsre küldtek
2016. júl. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!