Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhes vagyok és nem...

8 hetes terhes vagyok és nem hányok. Ti hánytok? Vagy csak hányingeretek van?

Figyelt kérdés

Ugye az nem baj ha én nem hányok?

Éhgyomorra van hányingeretek?Köszönöm!


2010. jún. 24. 16:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
örülj neki.én a 10. héttől a 18.hétig hánytam,mellette borzasztóan émelyegtem.eleinte csak reggel volt hányingerem,utána egész nap.
2010. jún. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szia!Nagyon is örülj annak,hogy nem hánysz.Szegény sógornőm 10hetes,és már a kórházban nyomja az ágyat,infúzióval a karjában,mert annyira hányt,hogy még egy pohár vizet se tud meginni,rögtön kijön belőle.
2010. jún. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem baj hogy nem hánysz, örülj neki, én 12 hetes leszek de annyit hánytam már megsem tudom számolni, remélem hamar elmúlik, férjem halat csinált na kösz.. mehetem is a wc-re..
2010. jún. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Tényleg örülj neki...Én még csak 7 hetes vagyok,de már az 5.héttől hányok.Ez a 2.terhességem.Az elsővel "csak" a 8.héttől kezdődött,de a 16. tartott és csak reggel.Most egész nap émelygek :-((
2010. jún. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem a 12. hétig volt émelygés hányás nélkül. Viszont az is nagyon durva volt, a fejemet sem tudtam megmozdítani, mert forgott a világ. Aztán szerencsére elmúlt :)
2010. jún. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
8 hetesen még én sem hánytam.Valahogy a 12. héttől.Bár inkább kívánom maradjon is így Neked!!!
2010. jún. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én most fogok a 6. hétbe lépni de már 1 hete hányogatok meg folyamatosan hányingerem van! :(

Nem baj ha nem hánysz,örülj neki!

2010. jún. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

De az ugye nem jelent rosszat ha valaki nem hányik?

2010. jún. 24. 18:13
 9/15 anonim ***** válasza:

Szia! Én sem hánytam, csak néha volt hányingerem. Azóta 20 hetesek vagyunk, és minden rendben van. Legalábbis az UH-n azt mondták. Nyugodj meg, nem baj, ha nem hánysz, örülj neki, hogy ettől megkímél a baba. Lesz még más ami miatt idegeskedhetsz.

Boldog babavárást

2010. jún. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szia!Én a terhesség elejétől egyszer sem hánytam,sőt hányingerem sem volt:))Hála Istennek minden rendben van a babával is,velem is.Nagyon kevesen ilyen szerencsések,örülj neki,ha te is hozzájuk tartozol.28hetes kismama
2010. jún. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!