Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan szilvesztereztek majd...

Hogyan szilvesztereztek majd nagypocakkal? Otthon maradtok vagy elmentek valahova, ha igen hova?

Figyelt kérdés
Hogyan oldjátok ezt meg? :D
2008. nov. 5. 10:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha itthon maradunk: Hidegtál 2 fő részére, könnyed filmek, romantika. Ha megyünk valahová, akkor a tesómékhoz, ha nem csinálnak nagy bulit. Itt társajáték, filmek, finom kaják lenne a program.
2008. nov. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Én a tavalyi szilveszterkor voltam pocakos.Itthon maradtam és anyámékkal voltunk.Zenét hallgattunk,egy kicsit táncikáltunk.Szívesen mentem volna valahova,de a szórakozó helyeken füst van,tömeg.Meg 5 hónapos terhesen elég hülyén néztem volna ki,hogy tombolok.:)
2008. nov. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
szia.én december 18-án leszek 6hónapos,és első babám lesz.hát fogalmam nincs hova megyünk ha megyünk.mert eddig mindig szórakozni voltam.21éves vagyok és nem tudom mi lesz.de biztos nem füstös zajos tombolós helyre vágyok.
2008. nov. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én az előző terhességemnél pocakosan mentem szilveszterezni egy (nem túl nagy) házibuliba, de később megbántam... Nem is igazából a füsttel meg a többiek alkoholfogyasztásával volt baj, hanem egyszerűen túl hamar elfáradtam, végig azon imádkoztam, legyen már éjfél és mehessünk végre haza. Szóval ha javasolhatom, inkább valami nyugisabb programot találjatok ki, esetleg menjetek el együtt egy jó kis panzióba, esetleg -bár ehhez tényleg nagy mázli kell:)- egy másik babaváró párral együtt csináljatok programot. :)
2008. nov. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! akkor leszek 30-32 hetes talán lehet inkább valami nyugisabb, családnál vagy ismerősöknél.
2008. nov. 5. 16:39
 6/8 anonim ***** válasza:

Amikor a fiamat vártam, jan 4-re voltam kiírva (végül 10 lett), de mivel akkor volt az ezredforduló ,bementünk a városba.

Most majdnem 8 hónapos leszek, de most sem nem szeretnék itthon ülni.

2008. nov. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2006 - ban 33 hetes terhes voltam ikerbabáimmal szilveszterkor, és pont azért mert tudtuk, most egy ideig kevesebbet fogunk tudni kimozdulni elmentünk egy zenés - mulatós rendezvényre egy közeli étterembe. Előre befizettük a programért és a menüsorért szabott összeget, és nagyon készültünk rá. Ketten voltunk a párommal, szuper romantikus este volt, nem fáradtam el halálosan, pedig arra az igazi mulatós élő zenére végigroptam az éjszakát. Amikor kevesebben táncoltak a szintetizátoros hölgy bemondta a mikrofonba, hogy mindenki mozduljon, vegyen példát rólam, hisz mi "kettő az egyben" táncolunk. Erre a férjem mutatta, hogy nem ketten hanem hárman vagyunk. Mindenki ledöbbent, és jöttek táncolni, nem szégyenlősködtek többet ( senkit nem ismertünk ott...)Persze utolsóként mentünk haza hajnali 4 - kor, nem bántam meg, hogy nem otthon ültem!!!
2008. nov. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi itthon, vagy maximum anyuéknál, mert akkor már 38 hetesek leszünk:)
2008. nov. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!