Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Beoltattátok magatok...

Kismamák! Beoltattátok magatokat influenza ellen? Mikor?

Figyelt kérdés
2010. jún. 23. 23:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%

nem birom nézni hogy senki se válaszol...

h1n1 elleni oltásra gondolsz?

nem oltatnám be magam és nem is fogom pedig babát várok.

marhaságnak tartom egy olyan félelemnek amit beültetnek az emberek agyába és az évekig mérgezi a gondolataikat.

felelőtlen lennék? Számos olyan beteg is meghalt anno aki be volt oltva ebből látszik hogy nincs jelentősége.

2010. jún. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%
az elsö válaszolóval értek egyet. Én sem tettem és nem is fogom. Szerintem többet árt mint használ. Egyébként meg szerintem ez is lecsengett már mint anno a kergemarhakór, madárinfluenza meg az ilyen felkapott betegségek. Valamilyen agymosást mindig csinál a média. Szerintem te se oltasd be magad, mert értelme nincs.
2010. jún. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kismama voltam, akkor beoltattam. Tavaly oktoberben oltottak, most negy honapos a fiam. De az egesz csalad be lett oltva, a nagyobbik gyere is. En konnyu helyzetben voltam, kujlfoldon eltunk akkor, ott joval erosebb volt a jarvany, mint itthon, nem volt ellenkampany egy percig sem es varolista volt az oltasra. Boldog volt, aki mar az elejen kaphatott.
2010. jún. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
Én sem oltattam be magam.Januárban lett pozitív a tesztem, így indult az új év.Mostanra már nincs is járvány!!!Semmi értelme oltatni, arról nem is beszélve, hogy az oltóanyagnak lehetnek hosszú távú mellékhatásai.Ráadásul még senki nme bizonyította be, hogy nem ártalmas a magzatra nézve.És ha később jelentkezik a probléma?Én is egyetértek az első válaszolóval.Egyébként ha oltatsz,akkor biztosan megkapod a legyengített kórokozót az oltóanyaggal.Amivel megkínálod a picit is.Míg ha nem oltatsz, szinte 100%, hogy nem kapod el, mert már lecsengett az egész.
2010. jún. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

szia

én januárban oltattam magam h1n1 és a hagyományos ellen is, áprilisban lettem terhes, így is terveztem, h a baba előtt oltatom magam először.Ősszel megint kell majd oltatnom, magamat és a kisebb gyermekemet is mint eddig.Engem nagyon elszomorított, h több kismamának komoly szövődménye lett és volt aki el is ment sajnos:(

Bár lehet, h így is kapok el majd influenzát, de bízom benne , h az oltás véd szövődmények ellen.

Ez a saját véleményem!

2010. jún. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is még tavaly valamikor, most 5 hós lesz a babám. H1N1 volt csak, a másika influenza ellenit nem kértem.

Nem akartam intenzívre kerülni, vagy meghalni.

2010. jún. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Decemberben oltattam magam és januárban lettem terhes. Terhesen nem oltatnám magam.
2010. jún. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
novemberbe oltattam be magam januárba lettem terhes de terhesen is beoltatnám magam mert az első babám 21 hetesen influenza vírus miatt vesztettem el
2010. jún. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nehéz kérdés
2010. jún. 24. 18:33
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is a baba előtt oltattam be magam egy pár hónappal,de nem bántam meg!
2010. jún. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!