Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van okom az aggodalomra?

Van okom az aggodalomra?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja,hogy lejjebb ment a hasam.Első baba,és még csak 31hetes vagyok.Van okom félni?
2010. jún. 23. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha semmi más problémád nincsen, akkor nem biztos, hogy van okod a félelemre. Van akinek hamarabb leszáll a pocakja.
2010. jún. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem is ezt mondja mindenki, és látható is. a hasam lecsúszott a köldököm alá. 25 hetes vagyok. Mellé még görcsölök és a derekam is fájdogál.

Ma mégsem mondtak semmit.

Igaz említették, hogy volt már koraszülésem, de ezzel "letudták".

Hát én nem vagyok nyugodt.

De tényleg ne aggódj, van aki így még túl is hordja.

2010. jún. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2010. jún. 23. 17:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nekem is kb ilyen volt, végig! Mindenki mondta, hogy előbb fogok szülni,mert nagyon lent van a hasam. Erre túlhordtam 3napot. Kisfiú lesz? Talán egy picit lejjebb is volt az enyém. Tényleg semmi gond, nyugi!
2010. jún. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem a 39. héten is ilyen volt.
2010. jún. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok.Igen kisfiú lesz(legalábbis eddig úgy néz ki)

:)

Köszi a válaszokat.

2010. jún. 23. 22:59
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor mondják, hogy leszállt a has, ha a melled alá és a hasad felé befér a tenyered. Neked még nem szállt le, csak lentebb ment, ami betudható a baba helyezkedésének is. Ne aggódj.

Boldog babavárást, könnyű szülést! 29 hetes

2010. jún. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!