Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van okom aggodalomra?

Van okom aggodalomra?

Figyelt kérdés

12 hetes kismama vagyok és még semmi nem látszik hasamon..Kezdek aggódni egy kicsit, hogy minden rendben van e. Szerintetek ez teljesen normális? Még másfél hét van a következő vizsgálatig.

Köszönöm a válaszokat!


2010. máj. 12. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! 12 hetesen nekem sem látszódott semmi, igazából néha fel voltam fújódva, akkor mintha lett volna hasam :D:D de aztán az mindig eltűnt :D:D csak annyit éreztem akkor, hogy nem esik jól övvel felvenni a farmerem mert nyom, vagy a gombot begombolni rajta, nekem a 16.héttől kezdett el látszani valami kis gömbölyödés lent, de nem volt szembetűnő :)

18h km

2010. máj. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
12 hetesen nekem sem látszódott semmi,csak néha kb mintha jól bekajáltam volna:)...nekem is a 16 héttől kezdett látszódni,de onnantól kezdve rohamosan:) Ne aggódj!!
2010. máj. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Jajj, nagyon hálás vagyok a válaszokért!:) Megnyugodtam.

De ahogy néhányan írják, hogy a 8. héten már kismamaruhát hordanak, hát...:)

2010. máj. 12. 17:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!3. babámat várom,és nekem is kb.a 16.hét után kezdett el nőni a pocakom,de tényleg kellett a kismama naci már kb. a 10. héttől(különösen most a 3.-ná),mert iszonyatosan puffadtam.De reggel semmi hasam nem volt.Amint megettem a reggellit és megittam a teámat,jöhetett a kismama nadrág:).
2010. máj. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!