Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van okom aggodalomra?

Van okom aggodalomra?

Figyelt kérdés

5 hetes terhes vagyok. Jövőhéten jutok el csak orvoshoz, viszont ma sárgás folyásom van, és fájdogál a hasam, mintha meg akarna jönni. Van okom aggódni?

Tapasztalat vkinek,


2011. febr. 8. 17:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
A "mindjárt megjön" érzés, teljesen normális terhes tünet. Én feszülést, húzást éreztem. A sárgás folyást nem tudom.... fehér sűrűbb mint szokott az o.k., de hogy sárgás?!
2011. febr. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
nyugi,ha nem gorcsolsz erosen akkor nincs gond,mindenkinek ilyen az eleje.
2011. febr. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Sajnos egyszer volt már vetélésem, őt nem szeretném elveszíteni!!! Próbálok megnyugodni, és nem erre koncentrálni, hanem arra, hogy minden rendben. Este tudok csak beszélni az orvosommal, hogy várhat-e jövőhétig ez a kérdés.
2011. febr. 8. 17:56
 4/20 anonim ***** válasza:
Nincs semmi okod aggódni!Nekem 3 hónapig amikor meg kellett volna jönni,olyan érzésem volt mintha tényleg megjönne.A doki megnyugtatott,hogy ez természetes mert "emlékszik"a szervezet!Ne aggódj várd boldogan a picurkát!
2011. febr. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Várom már nagyon, az biztos!! :)

Csak furi, hogy fehér folyás helyett sárga és igen kellemetlen szagú. Bocsánat, hogy leírom, de így van.

Remélem igazatok van, és tényleg minden rendben!!!

2011. febr. 8. 18:00
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
Nekem ugyanilyen volt. Sargas folyas es kicsit budi. Utana fajt is es el is veteltem.
2011. febr. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

egyszerű, menny be a kerületi kórházba azzal hogy görcsölsz. Megnéznek, én is ezt csináltam 4 hetesen.

38h

2011. febr. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
nekem 6 hetesen fajdogalt a hasam es sargas folyasom volt amirol meg voltam gyozodve hogy fertozes...a kovetkezo napokban a srga lassan barna lett es aztan piros...el is veteltem. vegyel magneziumot es probalj meg hamarabb menni orvoshoz
2011. febr. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
18:09-es! Neked is ezek voltak a tünetek? kerületben nincsen kórház, a MÁV-hoz tartozok ilyen szempontból. Ott meg nem igazán foglalkoznak velem, ha nincs vérzés. Szerencsére az nincs!! (kop-kop)
2011. febr. 8. 18:33
 10/20 anonim ***** válasza:
Semmi baj, szedj addig Magne-B6-ot.
2011. febr. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!