Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mire jo a malnalevel tea?...

Mire jo a malnalevel tea? Ugyertem miben segit a szulesnel? Nem art a babanak, vagy nincs mellekhatasa? Nem indul meg tole hamarabb a szules?

Figyelt kérdés
5hos terhes vagyok.Koszonom a segitseget.Tpasztaltak valaszat is varom.Mikor kezdhetem majd inni?
2010. jún. 23. 16:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia!Én a 36. hét végén kezdtem el, és 4 nap után beindult a szülésem!Segít a méhszájnak a tágulásban!Ha már nyitva a méhszáj, mint nálam is az volt, akkor szülésindításra is jó!Én másfél óra alatt megszültem az első fájástól számítva!Olyan gyorsan tágultam hogy a dokim nem győzte ellenőrizni!
2010. jún. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Na, akkor én leszek az ellenpélda: a 36. héttől ittam mindkét terhessé alatt, és a kiírt előtt pár nappal szültem. A méhizomzatra hat valahogy a belek által. Konkrétumot nem tudok, hülyeséget meg nem akarok írni. De a babára nézve tuti nincs semmi mellékhatása. Ja és 11, ill. 12 órát vajúdtam, nem tudom, hogy hosszabb lett-e volna ha nem iszom. De ittam, hogy megnyugtassam a lelkem:)
2010. jún. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem megkerdezni hogy mennyit kell inni belole,hogy kell csinalni mennyi viz es mennyi malnalevel,hogy hol lehet kapni milyen formaban a jo,(por.vagy egeszben )?
2010. jún. 23. 16:38
 4/11 A kérdező kommentje:
Koszonom eddigi valaszaitokat.Minden jot neketek.!!
2010. jún. 23. 16:38
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig herbáriába veszek gyógynövényeket szárítva, ömlesztve!A filteresben nem bízom valamiért!

Egy bögre vizet felforralsz.Egy másik bögrébe teszel kb 1 teáskanál füvet, és leöntöd!Vársz vele 5-10 percet,lefedve, leszűröd, és ízesítve fogyaszthatod!Nagyon jó még hasmenésre is, és pl torokfájáskor szájöblögetésre!Gyorsabban elmúlik a mandulagyuszi!

A lényeg fogy ne fém kanállal keverd, mert a fém hat rá!

2010. jún. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Koszike hogy irtatok!!! Meg kiteszem a kerdest hatha lesz meg aki ir.
2010. jún. 24. 20:42
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is a 36. héttől ittam és 40+3 hetesen szültem. Szóval meg nem indította hamarabb. Nekem 11,5 óra alatt lett meg a picim. Nem tudom segített-e, mert kibírhatatlan fájdalmam volt. :-(
2010. jún. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én ittam a második terhességem alatt a 35. héttől. Elsőszülött kislányommal 42 órát voltam a szülőszobán, a fiammal 4,5 - et.A lányom 41. hétre született, a fiam 36-ra. A nőgyógyászom azt mondta a teára, hogy tudományos magyarázat, bizonyíték nincs a hatására, de az ő felesége is itta. :) Idézem :"Ártani nem árt, az biztos, maximum nem használ. De a kismama folyadék-beviteléhez hozzájárul, szóval azért mindenképp hasznos." :)))
2010. jún. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A 36. hétnél korábban el ne kezd inni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Én ittam napi fél litert a 36. héttől és napra pontosan 40+0-nál szültem úgy, hogy mire bementünk a kórházba cak fél ujjnyi hiányzott a kitolásig.

Mellékhatása nincs. Sokak szerint borzasztó sz@r íze van, én szerettem (édesítőel és citrommal)

2010. jún. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
13,17-esnek igaza van, csak a 36. héttől lehet inni!Én is betöltöttem a 35., mikor elkezdtem. Igaz, én ronyóztam, hogy nagy gyerek lesz, mindenképp szülni akartam, amint csak lehet. Amúgy 36.hétre 3.510g és 51 centi lett.
2010. jún. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!