Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A málnalevél tea abban segít,...

A málnalevél tea abban segít, hogy ellazítja a méh izomzatát? Lehet mellékhatása?

Figyelt kérdés
2009. nov. 1. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy a málnalevél tágítja a méhszájat és elvileg beindíthatja a szülést...a méhet nem hiszem, hogy lazítja, inkább a szülést indítja be, vagyis összehúzódásokat csinál...
2009. nov. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én pont az ellenkezőjét hallottam,olyan hatással van,mint a magnézium.de annyira két táborra oszlik a vélemény,hogy mostmár én is kiváncsi vok. egy "szakvéleményre"!
2009. nov. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A málnalevél tea azzal segít, hogy "edzi" a méh izomzatát, azaz enyhe összehúzódásokat csinál és így edzettebb leszel szüléskor, tehát elvileg könnyebben bírják majd az edzett izmok a szülés fáradalmait.

Tehát pont nem lazít, ez biztos.


Én erősebb teát csináltam 38 hetesen véletlenül (egész éjjel ázott, méregerős volt), elkezdődött tőle enyhe összehúzódások, aztán nem maradtak abba, 2 napig egyre erősebb, majd szülés :-)) Mivel előtte már ittam jó ideje, így nem volt gond, szép és okos gyerek lett belőle :-))

2009. nov. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!