Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak én vagyok ilyen béna?...

Csak én vagyok ilyen béna? Leöntöttem a pocim forró vízzel. Nem nagyon égett meg (3*5cm) hál' Isten, de fáj. Remélem nem lesz tőle baja a picimnek! Voltunk bent a balesetin kaptam gyorssegélyt.36 hetes km

Figyelt kérdés
2010. jún. 22. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
8%

A pocid? Miért nem irod le normálisan, hogy a hasad? Már majdnem azt olvasta véletlenül, hogy a picid öntötted le!

Mivel a bőröd égett meg ez külsö sérülés, ugyh nem lesz baja!

2010. jún. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
mi a baj a pocival én is így hívom ,hát van a régi nagyanyóknak ilyen olyan mondásaik hogy esetleg lesz a kicsinek egy jel a testén de ez nem mindig jön be van egy barátnőm az anyukája egy kis nyuszit fogott a hasára mikor terhes volt és a barátnőm hasán van egy kis nyúl formájú anyajegy olyan mintha oda lenne tetoválva, viszont azon kívül biztos nem lesz baja ne aggódj ő nem sokat érez belőle védi a burok a magzatvíz
2010. jún. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Barátnöm is magára ejtette a forro levest és semmi bajuk nem lett.
2010. jún. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Fújd be Pantenollal, vagy First-tel!
2010. jún. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Nekem is van egy nyuszim elég sokat van ölben remélem nem lesz számtalan kis nyuszitetkó a babán! :)

Most éppen körömvirággal kenegetem nagyon szépen csillapítja az összes tünetet.

2010. jún. 22. 17:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!