Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Párom 40 éves 1,5 hónapja nem...

Párom 40 éves 1,5 hónapja nem jön meg neki ez alatt csináltunk 3 tesztet mind negatív. Terhes lehet vagy inkább eü gond? Egyiknek sem örülnénk.

Figyelt kérdés
2018. aug. 23. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

Nem terhes, esélyes hogy belépett a változókorba. Csak kicsit korán.+eü.probléma.


Szóval korai petefészek kimerülés és menopausánál jellemző ez elsőként.


Nekem ezt egy doki mondta mikor rákérdeztem, hogy mgis mik a jelei..


De én meg hiába várom ezt az időszakot nekem meg nem jön:D

2018. aug. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Stressz is simán okozhatja.
2018. aug. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ment a zöld mindenkinek. :) Várok még tippeket.
2018. aug. 23. 18:24
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
40 körül talán tényleg lehet már menopauza, picit korai, de nem extrém. Nekem ez jutna eszembe.
2018. aug. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Klimax.
2018. aug. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Klimax. Anyámnak is 40 évesen kezdődött, még 5 évig menstruált utána, de össze-vissza.
2018. aug. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Az átlagos nő 51 évesen klimaxol, 40 évesen a nők 1%-ának marad el a vérzése, úgyhogy az eddigi válaszolókkal ellentétben én azt mondom, hogy ez nem átlagos. Sokféle hormonzavar okozhat vérzéskimaradást, ezért menjen el egy orvoshoz egy vizsgálatra.
2018. aug. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
36%

Átlag 51 év, de ha ő pont beleesik a korai klimaxolók közé, akkor ezt nem másítja meg a tény sem, hogy az átlag 51 évesen lép be a változókorba. Egyébként az 51 is úgy jön ki, hogy vannak, akiknek 40 körül, másoknak meg jóval 55 fölött marad el a vérzésük.


Amúgy meg: [link]

2018. aug. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Itt meg azt írja, hogy menopauza, amikor már legalább 1 éve nem menstruál valaki. Anyámnak is kb. 5 vagy 6 év volt, mire az első rendszertelen ciklustól eljutott odáig, hogy már egyáltalán nem jött meg neki. Szóval simán lehet, hogy már elkezdődött a változókor, de évekig tart, mire teljesen leáll a menzesz.


[link]

2018. aug. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!