Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi van abban az esetben, ha a...

Mi van abban az esetben, ha a kenetvételtől (ami negatív lett a 32. héten) a szülésig lesz valakinek fertőzése?

Figyelt kérdés
Pl. gomba, de mindjuk nincs külnösebb tünete, és a nő simán szül?
2010. jún. 20. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Bizonyított hüvelyi fertőzés esetén a természetes úton való szülés lehetősége kizárt, mert a baba így biztosan fertőződne a szülés közben. A legenyhébb gomba, herpesz stb is okozhat pl vakságot.
2010. jún. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pont azt kérdezem, hogy akkor mi van, ha nem tud róla a nő és doki sem?
2010. jún. 20. 21:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is van fertőzésem,amit én nem vettem volna észre,ha a doki nem mondja,írt rá kúpot.Az orvosnak mindenképp észre kell vennie.A baba szeme fertőződhet szüléskor,és az első válaszoló jól írta,vakság is lehet belőle.
2010. jún. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát igazából a szemét eleve automatikusan lekezelik születés után, pont az ilyesmi miatt. De ha semmi tünet nincsen, később sem, akkor nincs miért aggódni.

Azért egy fertőzés pár napon belül mutat tüneteket, tehát észrevétlen nem marad.

2010. jún. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt semmi tünetem,ha az orvos nem veszi észre kenet levételkor,én nem is jöttem volna rá,hogy valami bajom van.
2010. jún. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát ez az, nekem is kenetvételkor derült ki, nem volt tünetem. És a doki sem biztos, hogy megvizsgál "úgy" pont a szülés előtti napokban.
2010. jún. 20. 21:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!