Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Ti megeszitek?

Kismamák! Ti megeszitek?

Figyelt kérdés
Megnézitek, hogy kukacos a cseresznye, vagy csak megeszitek?
2010. jún. 19. 20:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Szia! Én mindig a szépeket válogatom ki, de sose nézek bele... nem akarom tudni van-e benne kukac, így jóízen belakmározom belőle :) biztos van benne kukac is, de nem érdekel, imádom a cseresznyét.
2010. jún. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Mindig megnézem, és ezután is mindig meg fogom nézni.
2010. jún. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Én nem néztem meg soha,betömtem őket és kész.Bajod nem lesz az "ingyen hústól",mert a gyomorsavunkban esélyük sincs... :)

A felfúvódással én sem nagyon törődtem,mert engem ami kitikkasztott az a paprika,és a paradicsom volt.De viszont a gyomorsav ellenére azokat kívántam a legjobban.Anyósom mindig nagy tálakkal készült ha mentünk hozzájuk.Utána meg ment a szenvedés.... meg a sóvárgás,h csak még egy kis parit.... :)

Bocsi,kicsit eltértem a témától...

2010. jún. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Ha jól meg van mosva akkor szerintem nem lehet gond, régen is megették az asszonyok a kukacos cserkót. Nem lett tőle semmi bajuk. De nyilván ha azt látod hogy a cserkó biztos kukacos akkor ne edd meg, azt nem terhesen se enném meg. :)


36 km

2010. jún. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én külön-külön minden szemet nem nézek meg. Általában észre veszem ha egy cseresznye, vagy meggy nagyon puha, vagy nagyobb luk van rajta. De soha nem nézegetem direkt. Múlthéten nagyon sok meggyet ettem, kb 1,5kilót. Jól megmostam, hagytam a vízben egy picit, mikor megnéztem a tálat, láttam pár kukacot a víz tetején. Leöntöttem a vizet, és jóízűen megettem az egészet! 13hkm
2010. jún. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
Ezt a kérdést én sem értem. Miért épp a kismamáktól kérded?
2010. jún. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Mert csak.
2010. jún. 21. 11:33
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
Mostmár mindent értek:)
2010. jún. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én gyerekkorom óta szétszedtem, most csak annyit teszek, hogy körbenézem és ha van lyuk rajta, vagy puha kidobom. A lényeg, hogy raklapnyi legyen. Az egyetlen dolog ami még mindig nagyon jól esik a gyümölcs, erre vagyok rákattanva :) No meg a delma-joghurtos kenyérre :D Szerintem ne is foglalkozz vele, én úgy vagyok vele, hogy legalább nem kell hülyére tömködni magam vitaminokkal.
2010. jún. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!