Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baktériumot találtak a vizelet...

Baktériumot találtak a vizeletembe. A babámnak is baja van vagy esetleg lehet tőle? Mitől lehet a sok baktérium?

Figyelt kérdés
Pedig már kaptam hüvelykúpot is.
2010. jún. 18. 22:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is előfordult eddig kétszer a terhességem folyamán a baci a vizeletben.Én gyógyszert kaptam rá.De nem kell egyből megijedni, mivel ez nem teljesen steril mintavétel, és a hüvelyedből belekerült nyálka is okozhatja a gondodat.Én a körzeti orvosom véleményét kértem ki, ő is gyógyitott meg.A babát nem veszélyezteti, viszont ha nincs kikezelve hosszútávon koraszülést okozhat.De ehhez nagy gyulladás szükséges.Próbálj minél többet inni, az is tisztit, átmossa a szervezeted a baciktól.

Mielőbbi jobbulást!

34 hetes km.

2010. jún. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!