Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet olyan, hogy valakinek...

Lehet olyan, hogy valakinek lelki okok megoldódása után sikerült a teherbeesés? És ha igen mi volt az?

Figyelt kérdés
2010. jún. 17. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk például nagyon nem akart jönni a baba, jártunk kivizsgálásról kivizsgálásra, minden rosszat elmondtak amit csak lehetett, semmilyen eredmény nem volt jó, nagyon nagyon megviselt lelkileg. Ekkor kezdtünk el készülni az esküvőnkre, és a szervezés, meg a készülődés láza, elterelte a babaprojectről a figyelmünket. 8 hónapos terhesen álltam oltár elé. Szerintem a görcsösség nagyon nagy ellensége a megtermékenyülésnek.
2010. jún. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez a lelki ok a legtöbbször a "mindenképp terhes akarok lenni". Ahogy ez elmúlik anők nagy része teherbe esik.
2010. jún. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én vezető pozicióban dolgoztam,nagyon stresszes volt!

Nyomasztott az egész,meg,hogy a baba sem sikerül már 1 éve!

Lemondtam a vezető szerepről,kivizsgáltattuk magunkat.

Rendben voltunk testileg és lelkileg is alakultam.

Márciusban lemondtam, áprilisban kivizsgáltak,májusban pozit teszteltem! :))

Tényleg meg kell hozzá nyugodni!Minél jobban agyal az ember annál rosszabb!

2010. jún. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez tényleg így van.Minél jobban akarja valaki, szinte görcsösen, annál kevésbé jön össze.A barátnőm így járt.Nem szabad görcsösen akarni, néha el kell engedni a gondolatot.Mi nem is számítottunk rá, terveztük, csak pár hónappal későbbre.Együtt voltunk, de eszünkbe se jutott, hogy meg is foganhatott.Még másnap is negatív volt az ovulációs tesztem.3 hónap múlva szülök!:))De ha nagyon rágörcsöltem volna, nem lett volna ilyen könnyű dolgom.
2010. jún. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!