Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam 12. heti uh vizsgála...

Ma voltam 12. heti uh vizsgálaton és a nyaki redő 1,1mm lett. Mennem kell genetikára. Ugye ez jó érték?

Figyelt kérdés
Szombaton leszek 12 hetes.35 éves vagyok és félek, hogy fognak csinálni amniocentézist.
2010. jún. 17. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Tökéletes eredmény, ez miatt ne aggódj! 3mm fölött nem jó. Én is tegnap voltam, nekem 2,3mm lett, 13hetes vagyok.
2010. jún. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
első vagyok, vasárnap leszek 14hetes....
2010. jún. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az érték jó.Az enyém 1,5 lett.Genetikára meg a korod miatt kell menni.Az amniocentézisre meg nem kötelezhetrnek.Én is megyek genetikára,mert 35 leszek ebbe a hónapba és most várom a 4 babámat,de közöltem az orvosommal hogy at amniot nem vállalom mert minden más eredményem jó.Szerintem ha neked is jó minden akkor nem kell hogy megcsinálják.
2010. jún. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez nagyon-nagyon jó eredmény!!! :-)

A korod miatt küldenek a genetikára, de amúgy oda sem kötelező menni, ha nem akarsz, csak a dokinak kötelessége felajánlani, ha a szülés időpontjában már 35 vagy.


Én is így voltam tavaly, de Én már magamtól is bejelentkeztem, és voltam lepénybiopszián is, és sajnos rossz eredményem lett, de nekem már az Uh-on látták, hogy vmi nem okés. :-( El kellett vetetnem...:-(((


De most megint babás vagyok, mindenem jó lett, de akkor is elmentem a biopsziára, most minden okés...


Nem olyan rossz dolog az ám, mint mondják...de Te tudod.:-)


Jó egészséget!

31 hetes km.

2010. jún. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom ami veled történt, de nemsoká kezedben lehet a kisbabád:)Sok boldogságot nektek:)

Hála istennek akkor jó lett az eredmény:)

Sikerült olyan dokit kifognom aki bunkó...

Mindenképen mennem kell mert trombozisom volt(van) és mikor megfogant pont gyogyszert szedtem és szúrtam magam.Müteni kellet volna.A párom testvére meg nyitott gerincel született.Ugyhogy van ok amiért menni kell.

2010. jún. 17. 19:16
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, köszi az együttérzést! :-)


Huh, akkor Neked is indokolt, de mondjuk az hogy szúrtad magad, nem hiszem, hogy gáz, mert van a ki terhesen is végig kell adja magának a trombózis ellen...

Viszont a nyitott gerinc nem vicc, tényleg nem akarlak rábeszélni, de gondold át az amniót, mert nem egy nagy kunszt, szinte semmi, nem kellemes, mert hát az ember pocakjába szúrnak, és ott a bébi, de mindent látsz az UH-on, és még közelében sincs a tű, nagyon profik, aki ezt csinálják, viszont megnyugszol...szerintem.

de ott úgyis mindent elmondanak, minden jót Neked, és vigyázz magadra!


:-)

2010. jún. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!