Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap voltam nst vizsgálaton,...

Tegnap voltam nst vizsgálaton, de meg is vizsgált a doki és mikor végzett valami 2222 értéket diktált. De azt mondta rendben van. Nos mit jelent pontosan az az érték? 37hetes vagyok

Figyelt kérdés
ja és hazaértem be is véreztem, felhívtam telefonon, mert még nem volt ilyen vizsgálat után, és azt mondta természetes.volt így más is?
2009. szept. 25. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
azt hiszem a méhszáj állapota nekem 32 hetesen 2100volt!
2009. szept. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

külső és belső méhszájat jelenti, hogy mennyire van nyitva (két ujjnyira). Egy kevés vérzés pedig normális.

Hát készülődik a tested a szülésre, ez csak jó, és nem csoda hiszen a 37. héten vagy.

2009. szept. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
akkor számíthatok hogy hamarosan megyünk szülni?
2009. szept. 25. 13:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen hamarosan. Én két hétig voltam nyitott méhszájjal hasonlóan mint te, a 39. héten szültem.
2009. szept. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2009. szept. 25. 13:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!